Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 éves fiú létemre nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiú létemre nem mertem megszólítani 1 lányt sem. Ekkora lúzer reménykedhet hogy valaha is barátnője lesz?

Figyelt kérdés

Nem próbáltam mert tudom hogy nem sikerülne.

Még magamnak sem tetszem...akkor így hogy?


Hogy tudnám elfogadni hogy nem lehet barátnőm?


Mert mindig arra gondolok hogy milyen lenne ha nekem is lenne, de így elég nehéz.


2015. júl. 27. 23:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Nos, így tényleg nem lesz. Soha.
2015. júl. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
van még időd.
2015. júl. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Csak fogadd el magad és legyen önbizalmad a lányoknak az jobban bejön :) és ne úgy meny oda egy lányhoz hogy azonnal járjatok vagy ilyesmi előbb ismerd meg és észre fogod venni ha te is tetszel neki.
2015. júl. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Nyugi, nekem 18 évesen se megy..

Üdv a klubban..

2015. júl. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
62%
Gondollj arra hogy nincs semmi veszteni valód. Ezzel azt akarom mondani hogy ha odamész valami lányhoz és megszólítod vagy elhajt vagy leáll beszélgetni. De nem vesztessz rajta semmit!! Sőt inkább kapsz valamit, tapasztalatot a következő lánynál akivel beszélgetni akarsz. Sok siker ;)
2015. júl. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gyere ide egy olelesert!
2015. júl. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ne félj. én is ilyen voltam, vagyis hát , még most is egy kicsit ilyen vagyok, de viszont már több mint 2 hónapja van barátnőm... fbon ismertem meg, első találkozásnál rohadtul izgultam, de aztán 5-10 perc után már simán ment minden:) szóval, sok szerencsét :)
2015. júl. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
jajjj gyere ide kapsz egy ölelést <3 ne félj megszólítani senkit...és csak add önmagad és legyen önbizalmad...ha akarsz én szivesen bszélgetek veled ^^ 14/l
2015. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én is 16 vagyok mondhatom h vagy 3 hónappal ezzelőttig ugyan ebben a cipőben jártam. tudod mi segített? megfogtam a tökeimet! ne csak úgy nézzek már ki mint egy majdnem férfi viselkedjek is úgy! ha magabiztos vagy (nem nagyképű!) a csajok komálni fognak. A meg h nem tetszel magadnak egy elég komoly probléma én mondjuk gyúrok ellene, és én se vagyok kibékülve a testemmel de tudod mit? a csajokat ez sokkal kevésbé érdekli. emiatt ne izgulj
2015. júl. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
el ne hidd nincs időd! a külsőd másodlagos a legfontosabb az önbizalom a félelem legyűrése
2015. júl. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!