Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 éves fiú létemre nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiú létemre nem mertem megszólítani 1 lányt sem. Ekkora lúzer reménykedhet hogy valaha is barátnője lesz?

Figyelt kérdés

Nem próbáltam mert tudom hogy nem sikerülne.

Még magamnak sem tetszem...akkor így hogy?


Hogy tudnám elfogadni hogy nem lehet barátnőm?


Mert mindig arra gondolok hogy milyen lenne ha nekem is lenne, de így elég nehéz.


2015. júl. 27. 23:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
2015. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Empatikus válasza:
Hm... az igazat akarod hallani? Szóval a lányok is a jó pasikról álmodoznak, ahogy a pasik is a jó nőröl, tehát fontos az első kép rólad ezért nem árt egy kicsit adni magadra, úgy azért könnyebb a csajozás és te is magabiztosabb vagy, de a lényeg az, hogy ismerni kell a nők természetét. Figyeld meg őket.
2017. aug. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!