Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tegyek apróbb lépéseket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyek apróbb lépéseket felé? 16/F

Figyelt kérdés

Jójó, millió ilyen kérdés volt már, tudom, de az enyém kicsit egyedibb, i guess.


Van egy lány, évfolyamtársam (tizedikesek vagyunk) és mostanában valamiért megtetszett.

A probléma, hogy életemben nem beszélgettem még vele.

Viszont van egy ennél nagyobb probléma: az, hogy ő 8 osztályos gimnáziumba (tehát ő már ötödikes kora óta ebbe a suliba) jár (én 4 osztályosba). Kérdezhetitek, hogy ez miért baj?

Hát, ez azért baj, mert van egyfajta beteges rivalizálás a 4 és a 8 osztályos évfolyamok között, tehát szimplán utáljuk egymást. Beszólogatunk egymásnak, keresztbeteszünk ahol tudunk, savazzuk egymást.. stb. Ezt nem a poénos módon, hanem halálkomoly sztilóval.. Ezért, már ha elmegyek az osztály mellett, már azért kapok a férfitársaimtól lenéző szempillantásokat..

Tehát így odamenni egy ilyen osztályhoz, ráadásul csajozási szándékkal eléggé impossible dolog..


A csaj szerintem nekem még a nevemet sem tudja, csak látásból ismer, facebookon sem vagyunk ismerősök.

Én igazából alapból nem szeretném, ha a kapcsolatunk az iskolában folyna, tehát majd szeretnék minél kevesebb időt vele tölteni a suliban... De igazából máshol most nem tudok vele beszélgetni..

Ráadásul semmi közös pontunk nincs, csak annyi, hogy az osztályaink utálják egymást, ezenkívül kb semmit nem tudok róla.


Mit tegyek?


2015. szept. 12. 08:13
 1/1 anonim válasza:
De hát, ha utálják egy mást kell rá egy ok? Mindegy én is ismerek egy pont ilyen történetet. Csináld azt, hogy lenézed a többieket, mivel hogy ez már kritikán aluli ez a viselkedés tőlük, hogy veszekednek folyamatosan. Nem baj, ha kigúnyolnak érte, csináld azt amit a szíved akar ő nekik nics joguk bele szólni ebbe szerintem...
2015. szept. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!