Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden lánynak bejövök, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lánynak bejövök, de mégse tudok barátnőt szerezni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez nem kérdezgetés által meghatározott információ, de volt időszakom amikor depressziós voltam, semmi önbizalmam nem volt, elhanyagoltam magam minden téren, szétszórt voltam, és tényleg alig érdekeltem csak pár lányt, ők keresték a társaságom, próbáltak segíteni mindenben, úgy hogy közben nagyon zárkózott voltam, ami majdnem hogy lehetetlen vállalkozás volt így nekik.. Telt el egy kis idő rájöttem pár dologra, egyre megnőtt az önbizalmam, adok a külsőmre, edzek is és próbálok mindenkivel kedves illetve nyitott lenni, és így majdnem minden lány megbámul, próbálnak megismerni, amit a fejlődésem által kicsit sikeresebben tudnak csinálni.. Nos a probléma ott van, hogy aki(k) nekem bejön(nek), akár csak nagyon szoros baráti kötelékileg lányok, akár mint potenciális párjelölt(mondhatni relatíve számomra szép lányok), velük egyáltalán nem tudok beszélgetni, még a szemükbe is nehezemre esik nézni, zavarba jövök, elpirulok, elkezd égni az arcom, izzadok is, illetve amolyan szorongás tör rám, még akkor is ha nekem kell beszélnem akármiről másnak esetleg, és ő figyel.. Remeg a hangom, elvesztem a fonalat a mondandómban, teljesen leblokkolok..(nem csak beszédnél van probléma, hanem ha előttük kell tevékenykednem valamit) Van egy lány aki kifejezetten bejön, én is bejövök neki, de ránézni alig merek, pedig másik közösségbe meg akár 30 ember előtt is mondhatni simán hangosan felszólalok akár.. Én se értem magam, ezért teszem fel ide a kérdést, hátha valaki tudja mi lehet velem a probléma.. Lehet még mindig nincs elég önbizalmam vagy nem tudom..

2015. szept. 29. 16:22
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Am 19 éves vagyok és nem volt még barátnőm, szóval full amatőrként nézzétek az ügyet, és nem-nem képzelem magam Istencsászárnak, nem ez volt a cél a címmel, csak logikusan közelítettem meg a dolgot, minden lány szemezik velem, keményen tartsák a szemkontaktust, illetve próbálnak megismerni, mikor látják hogy én ezt nem teszem meg velük, és többször hallottam hogy nagyobb lánytársaságokban én voltam a téma, úgy hogy ők azt hitték nem hallom őket..
2015. szept. 29. 16:28
 2/15 anonim ***** válasza:
Az is elképzelhető hogy nincs még elég önbizalmad, de az is lehet hogy csak nagyon tetszik a csaj. Én is lány vagyok és aki nagyon tetszik az előtt én is szerencsétlenkedem.:DD de csak el kell fogadnod azt a tényt, hogy ha nem tetszenél neki, akkor se dől össze a világ hanem szépen továbblépsz rajta
2015. szept. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nyugod, meg, nincs veled semmi probléma! Ez természetes viselkedés. Zavarban vagy, mert azzal (legalább is próbálsz) beszélgetsz, aki tetszik neked. Ráadásul ez sok esetben aranyos! :-) Ilyen téren mindenki ún. önbizalomhiányos lenne, mint te. Persze nem mehet majd mindig ez így... Mutasd meg neki majd a menő oldalad is, ami nem ilyen kis cuki, félébk, hanem nyíltabb, beszélgetős, jófej. Persze ne vidd majd túlzásba se, hisz' semelyik lány nem csípi a magamutogatós, hencegő srácokat!

De nyugodj meg: ami veled történik, az normális, és ez éljen benned! :-) 13/L amúgy, te hány éves vagy, elég komoly a szóhadználatod (jó értemben) :-)

2015. szept. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: most már tudom a korod! :-D
2015. szept. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
19 vagyok hogy mindenki tudja:D
2015. szept. 29. 16:34
 6/15 A kérdező kommentje:
na tessék már azt se tudom hogy ezt leírtam előbb, teljesen begolyózok
2015. szept. 29. 16:35
 7/15 anonim ***** válasza:
De amúgy tudtunk segíteni? Előző válaszoló vagyok. A 13/L-es :-)
2015. szept. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
a menő oldalamat is úgymond látja, mert amikor nem én vagyok a középpontban, legalábbis az ő középpontjában, akkor néha megnevettetem a körülöttem lévő embereket, akik hangosan is felnevetnek, és ilyenkor általában felkapja a fejét ő is:D Akárhányszor sikerül ránéznem, zavarba jön, és próbál mosolyogni.. de én azt se tudom abban a pillanatban hogy fiú-e vagyok vagy lány..
2015. szept. 29. 16:42
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen hasznos válaszok voltak, köszönöm, mindenkinek ment a zöldkéz, de még mindig nem érzem magam teljesen tájékozottnak :/
2015. szept. 29. 16:43
 10/15 anonim ***** válasza:
Na, az jó! És cuki! :-) Mondom: ez a hebegés-habogás normális mindkét nem esetében, és szerintem semmi köze nincs a korábbi problémádhoz. Megint a 13/L
2015. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!