Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Haveral akarunk csinálni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazsa89 kérdése:

Haveral akarunk csinálni egy plázanapot amikor csajokhoz random odamegyünk?

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem hogy milyen szövegel mennyek oda hogy sikerrel járjak?

2015. nov. 1. 22:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Hű, "haver", előbb írni tanulj meg, aztán majd jöhet a beszéd is.
2015. nov. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia csak azért jöttem mert közelebbről is meg akartalak nézni mert azt hittem hogy álmodok mert csak az álmaimban látok ilyen gyönyörű lányt/nőt/csajt
2015. nov. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Vagy az ismétlés kerülése érdekében hisz csak az álmaimban
2015. nov. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
adom az első választ
2015. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Elég nehéz dolgod lesz. Hogy fogsz a csajoktól kérdezni élesben, ha még itt se megy. A kérdésed rossz.

Na de mindegy, válaszolok hogy ne pirosozzál: legyél laza, és magabiztos. Pár plázacicának bármit beadhatsz, csak magabiztosság kell hozzá. Menj oda egy random dologgal. Pl ha kfcben ülnek, kérdezd meg lehetsz e, mit esznek, ízlik e, sokszor járnak erre...stb

2015. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
leülhetsz e*
2015. nov. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2015. nov. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

Csak hogy fikázzak egy kicsit én is:

Azért a logisztika is probléma ahogy látom...

Kérdéshez kijelentést írsz kérdőjellel, a kifejtős részbe meg a kérdést, ahol inkább a magyarázatot kéne?

Hát van itt baj bőven ezek szerint...

Aztán hogy válaszoljak is: Sziasztok lányok, jöttem Public Agent-et játszani. Ki akar dugni? :)

2015. nov. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha ilyet csinálnék, akkor azért csinálnám, mert tudom, hogy hogyan csinálom és nem fordítva. Kitalálom, hogy csinálok valamit és nem tudom, hogy azt hogy kell csinálni? :-P :-P
2015. nov. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!kivéve egyet aki magyar tanár mingyárt oda is adom neki az ellenörzőmet
2015. nov. 2. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!