Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet hogy ezzel a gonddal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy ezzel a gonddal születtem?

Figyelt kérdés

Rengeteg csalódás ért már lányokkal kapcsolatban. Volt egy kapcsolatom korábban ahol a lány kiszeretett belőlem és leváltott egy másik srácra. Úgy érzem sokszor hogy egy genetikai hulladék vagyok akibe senki nem képes beleszeretni és senki sem vonzódik hozzá szexuálisan. Sok ismerősöm mondta hogy ne legyek elkeseredve mert jóképű vagyok de szerintem hazudtak nekem hogy ne bántsanak meg, hiszen ha tényleg jóképű lennék már rég nem itt tartanék ahol most. Viszonylag jól tanulok, sokszor járok szórakozni is mellette, élek társasági életet is.

18/f



2015. nov. 21. 21:54
1 2
 1/12 eznemlényeges ***** válasza:
Egyszer megtalálod majd, szóval ne nagyon keseredj el, és ha a barátaid azt mondják, hogy jóképű vagy, akkor miért hazudnának?
2015. nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Onnan gondolom, mert eddig nem azt vettem észre hogy nagyon bejönnék bárkinek is, semmi szemezés, sehonnan sem hallom vissza hogy érdeklődnek utánam úgy mint potenciális pasijelölt, mikor kezdeményezek mindig koppanás a vége, illetve nem néznek meg engem sehol sem komolyabban
2015. nov. 21. 21:58
 3/12 eznemlényeges ***** válasza:
Hát, próbálj olyan lányt találni, aki hasonlít hozzád, tudom, könnyű mondani, de hát szerintem nincs nagyon más esélyed, vagy próbálj meg lány barátokat szerezni, ők legalább felvidítanak :)
2015. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Vannak lány barátaim, nekem viszont olyan kell aki többet szeretne mint barátság de lehet hogy tényleg esélytelen hogy valaha találok ilyet :-S
2015. nov. 21. 22:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Örülj neki ha te lennél a legjobb pasi a világon (leg helyesebb) akkor még rosszabb lenne
2015. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ugyanmar, fel a fejjel! Nagyon sokat szamit a kisugarzas! Rok mindegy mennyire vagy helyes, ha csak szomorkodsz magadban. Szerintem csak legy nyitott kdves, minden lannyal korulotted, legy magabiztos, es hidd el bevonzod majd oket! :)
2015. nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én is vágyok egy jó kapcsolatra egy lánnyal, de olyan szerencsétlennek érzem magam. Van most lány akit nem tudok elfelejteni, bár nagy próbálkozásaim nem voltak nála, de mintha nem akarna észre venni. Próbálom elfelejteni de nem megy. Úgyhogy megyek is berúgni, bár jobb nem lesz, csak egy estére. Az is a baj hogy nincs önbizalmam, de honnét legyen az egy jó kérdés. Bár a lány elég is elégönbizalom hiányos, ismerem, régebben jóban voltunk, többször dumáltunk. 18/F
2015. nov. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Utolsó: hát nagyon sajnálom azért remélem jól vagy vagy jól leszel hamarosan

Utolsó előttinek: folyamatosan nyitott vagyok mindenkivel szemben de sajnos nem elég. Alapvetően nem szoktam szomorkodni mindig hiszen kezdem felfogni hogy nem lesz senkim se mert nem vagyok jó pasi :/

Hamarosan lehet hogy fel tudom dolgozni ezt a problémát

2015. nov. 21. 22:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudsz küldeni magadról képet? :$ 15/l
2015. nov. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Attól függ kedves utolsó, ha visszaírsz a képküldés után is akkor igen küldök :)
2015. nov. 21. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!