Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet hogy ezzel a gonddal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy ezzel a gonddal születtem?

Figyelt kérdés

Rengeteg csalódás ért már lányokkal kapcsolatban. Volt egy kapcsolatom korábban ahol a lány kiszeretett belőlem és leváltott egy másik srácra. Úgy érzem sokszor hogy egy genetikai hulladék vagyok akibe senki nem képes beleszeretni és senki sem vonzódik hozzá szexuálisan. Sok ismerősöm mondta hogy ne legyek elkeseredve mert jóképű vagyok de szerintem hazudtak nekem hogy ne bántsanak meg, hiszen ha tényleg jóképű lennék már rég nem itt tartanék ahol most. Viszonylag jól tanulok, sokszor járok szórakozni is mellette, élek társasági életet is.

18/f



2015. nov. 21. 21:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

figyelj nem vagy egyedül, ugyan így szenvedek mint te, csak én picit idősebb vagyok nálad, de ugyan ezek történnek

egyszerűen nem tudok egyet érteni azokkal hogy sajnáltatom magam és ez a baj, szinte mindent megpróbáltam, egyáltalán nem vagyok csúnya gyerek, élek társasági életet, van hobbim, tanulok rendesen, kedves és megértő vagyok (ezt onnan tudom hogy a lányok kihasználják rendesen és mindent el szoktak mondani), amikor beszélgetek a lányokkal energikus vagyok, mosolygok, rendesen beszélek de egyszerűen a kisugárzásom egy nagy nulla mivel ezek mellett még sincs senkim

szeretnek velem lógni a lánybarátaim de mindig barátság a vége minden új lánynál

tanácsot egyszerűen nem tudok adni csak gondoltam hátha jobb hogy tudod nem vagy egyedül

2015. nov. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem vagyok egyedül persze, de a megoldást jó lenne megtalálni
2015. nov. 22. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!