Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem kellek senkinek. Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellek senkinek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nőcsábász alkat sőt... Kisfiús a hangom de közben azt mondják úgy beszélek mint egy professzor. Az alakommal semmi probléma szerintem bár többször meg kellett hallgatnom hogy elég gyerekesek a mozdulataim. Bulizni Sosem járok mert egyszerűen rosszul leszek ha Bemegyek egy ilyen helyre... Nincsenek elvárásaim egy lánnyal szemben csak lenne valaki aki képes szeretni... 17f

2015. dec. 10. 07:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Randizzál
2015. dec. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm de bárkit bárhova hivok talál kifogást
2015. dec. 10. 07:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Na ez, hogy nincsenek elvárásaid ez nagy hiba, tudnod kell hogy milyen lányra vágysz, mit várnál el tőle meg egy kapcsolattól, de amúgy ne rágódj ezen annyit, mer egy kapcsolat nagyon rossz is tud lenni, tudom még nem tudod elképzelni, de a szingli lét jó dolog.
2015. dec. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
persze... egy cigánnyal nem állnék le de olyan jó lenne ha bárki szeretne..
2015. dec. 10. 09:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csoda amit leírtál egyből elment a kedvem tőled, 0 önbizalom semmi férfiasságot nem vettem ki az írásodból
2015. dec. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobb kezedet csúsztasd be a gatyádba, és keresd meg a tökeidet. Ha megtalálod, onnantól menni fog a dolog.
2015. dec. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
bujj el viszik a szemetet
2015. dec. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Írj:)
2015. dec. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gondolom neked is olyan attitűdű lánnyal működne a dolog, akinek szintén "bárki" kell, csak legyen.

Akinek kézzelfogható elvárásai vannak, ami neked nem kedvez, attól ne is várj érdeklődést:)

2015. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
amíg magadat nem tudod szeretni és királynak, vonzónak tartani, addig más sem fog.
2015. dec. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!