Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeritetek mi lehet a baj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeritetek mi lehet a baj velem? Srácok elsősorban a ti véleményetek érdekel!

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 éves vagyok és lány. Szeretnék már kapcsolatot, de aki megtetszik annak nem kellek. 160cm magas vagyok, kicsit duci, nem sminkelem magam és átlagosnál kicsit fiusabban öltözködöm(és egyáltalán nem tömegp#csásan).. Emelett szeretem a fegyvereket, xboxot,focit,rapet hallgatok és katona vagy rendőr szeretnék lenni. Fiúk nektek ez nem jön be? Vagy csak nem megfelelő embereket nézem ki magamnak? Segítsetek!!! :(

#fiúk.nektek.mi.jön.be
2015. dec. 11. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj de azon mitértessz, hogy kicsit duci?
2015. dec. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fuu... Mert ha fiús vagy, akkor már egyedi is. Amit elmondtál, azok közül egyik sem egyedi. Átlagos duci lány vagy. Kezdj el sportolni, olvasni, tanulni, járj el szórakozó helyekre a barátaiddal és ott találsz majd olyat, aki nem csak dugni akar fűt-fát. Ha nem mész el semerre, mert mondjuk nincs kedved, "duci vagyok, inkább játszok egy meccset xboxon" etc, akkor még az esélyt is elveszed a pasiktól, hogy odamenjenek hozzád :)
2015. dec. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A ducisággal semmi gond, de ez a fegyver mánia, illetve a katonai/rendészeti pálya nem valami nőies. Elfogadom, hogy vannak ilyen nők is, de nekem ez nem jön be.
2015. dec. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tény és való hogy már nem sportolok, de odafigyelek a testemre és szoktam mozogni.(de pocakom van sajnos) Eljárok néhányszor bulikba, de a fiúk inkább a barátnőmmel dumálnak,táncolnak, iszogatnak.. :/
2015. dec. 11. 21:33
 5/8 anonim válasza:
Ha van egy kis pocakod az még nem baj szerintem. Sőt szerintem szexi tud lenni. :)
2015. dec. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos van valami hozzad hasonlo katona...
2015. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Alapvetően ezekkel semmi baj. (Bár a katonaságon kicsit elcsodálkoztam) Az unokatesóm is rendőri pályára ment nő létére. Mondjuk nem nyomozónak vagy valami ilyesminek hanem valamilyen pszihológiai valaminek. (Bocs ha rosszul írtam a pszihológiát) Tehát rendőrségen akar dolgozni de nem mint (pl) nyomozó.
2016. jan. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akit az Isten neked szán azt másnak nem adja! 😉
2016. jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!