Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek tényleg hátrányok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek tényleg hátrányok az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, életvidám, de határozott lány, aki nem fél hangot adni a véleményének. Imádom a Marvelt, a HP sorozatot, a Star Warst, rengeteg sorozatot nézek és játszom a gépemen (LoL-oztam, WoT-ot is kipróbáltam, The Evil Whitinnel szenvedtem xD) és mindenről megmondtam a konkrét véleményem, ha kérdezték. Na és észrevettem hogy inkább haver kategóriába kerülök minden fiúnál, és nem gondolnak rám úgy mint a barátnőjükre. De ha meg van egy srác akivel közelebb kerülünk, és megismerkedik a barátikörömmel, abból is egy bizonyos személlyel (van egy meleg barátom aki nem titkoltan meleg és nagyon-nagyon közeli barátom és nagyon szeretem) valahogy mindig úgy akar intézni mindent hogy ne kelljen velük találkoznia, és ez megőrít engem. És én vagyok persze a bolond ha szakítok vele,mert nem tudom elviselni, hogy ilyen nyíltan akar elszakítani a baráti körömtől.

2016. jan. 10. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A sorozatos rész király, akárcsak a számítógépes játékok :D Arról nem tudok nyilatkozni, hogy miért friendzone-olnak a fiúk, mivel ismernem kéne a külsőd,belsőd valamennyire :D Ha volt már barátod, akkor valszeg kb. semmi gond veled. A meleg barátod a hátrány. Rám már mozdult random embernek meleg ismerőse, és rohadtul kínos volt. Amúgy csak annyi lehet, hogy a srác béna volt és képtelen volt befogadni, hogy nem mindenki ugyanolyan minden téren. Ergo nem volt elég elfogadó. Ő volt a retard (valószínűleg) De így, hogy kiírtál egy kérdést gyakorira,és még csak nem is ismerek a történetből 1 szereplőt sem, körülbelül annyira tudom megmondani, hogy mi a helyzet, mint egy unexpected töridogánál. Azért remélem valamit segítettem :D (18F)
2016. jan. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hányszor voltam ilyen helyzetbe a baráti körök bizony sokat nyomnak a dolgon most képzeld el ha neked kéne találkozni olyan emberekkel akiktől ibkább messze tartanád magad de a barátod haverjai próbálj mérlegelni én általába nem szokott zavarni ha normálisan viselkednek de mégiscsak nem mennék közéjük
2016. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ő fontos része az életemnek mármint a meleg barátom, és természetesen nem mozdult rá, hiszen tisztelettel van rám :/
2016. jan. 10. 16:24
 4/4 anonim ***** válasza:
#Feelsbadman. Nekem szimpatikus lennél amúgy :D De majd biztos lesz valaki a lakhelyed környékén, aki elfogad téged, meg a baráti köröd, meg mindent :) Sok sikert!
2016. jan. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!