Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz ez?

Figyelt kérdés
Szerintetek nem gáz ráírni valakire úgy hogy nem ismerem? Mert van egy lány akit szoktam a suli folyóson látni, és eléggé megtetszett, kicsit szétkérdeztem, elvileg aranyos, normális, de ennek ellenére nem nagyon merek ráírni, mert lehet elég fura/ijesztő.Meg amúgy is, mit írjak? Ki vagyok? Lehet eléggé megijeszteném, vagy utána kapnám a folyóson a furcsálló tekintetet. 17/f

2016. febr. 8. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ilyen helyzetben vagyok, csak én sem tudom, hogy mit csináljak 😅😅
2016. febr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz, írj rá nyugodtan !:)
2016. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát megpróbálni meglehet, azzal nem vesztesz, csak finoman, ne egyből letámadni, hogy járjunk, mert bejössz. egyébként csajfüggő, valaki örül neki, valaki elutasítja egyből, valaki meg óvatosabb, mondjuk attól is függ, ki ír rá, meg mennyire szimpi neki a srác
2016. febr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem probalkozz eloben! En annak jobban orulnek....

15/L

2016. febr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!