Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti sem találjátok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti sem találjátok az igaz szerelmet?

Figyelt kérdés

20 éves fiatalember vagyok, Budapesten járok egyetemre. Olyan szakon vagyok, ahol 100 lány jut egy fiúra, de sajnos mégsem találom életem párját. Van itt valaki, aki hasonló problémával küzd, és lenne kedve ismerkedni velem? Rólam: 180 cm vagyok, sportosan izmos(nem kifejezetten kigyúrt, és nem is 40 kilós kockahasú páva)sokak szerint jóképű, amit egy kérésre priviben elküldött képpel tudok bizonyítani. Szeretek sportolni, kirándulni és érdekel a filozófia, történelem, pszichológia is(természettudományokhoz semmi érzékem sincs). A bulikat, koncerteket nagy ívben kerülöm, egyáltalán nem az a típus vagyok, akinek ez bejön.

Én is ember vagyok, tehát elsősorban egy szép, jó alakú lányt keresek, ez nem azért van, mert felszínes lennék, csak én is alá vagyok vetve a biológia törvényeinek, remélem megértitek. Aki úgy érzi, hogy illene hozzám és tetszene nekem,az nyugodtan írjon rám és ismerkedhetünk :)

Csak releváns válaszokat szeretnék kapni, és biztosíthatok mindenkit, hogy a kérdés nem kamu.



2016. febr. 14. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt várom, hogy a szerelem találjon meg engem... *-* :))

(Amúgy szerintem ezek alapján nics olyan lány akinek nem jönnél be 😂... )

15/L

2016. febr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem bulizol akkor mit csinálsz szabadidődben? :)
2016. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A szép és a jó alakú lány az elég relatíve.
2016. febr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
100 lány jut egy fiúra ? , melyik egyetem az megyek én is oda :D amúgy lehet nem azért nem találod, mert nem vagy benne a bulikban meg koncertekben. van összefüggés. ha látnák tudnák rólad hogy kimozdulsz, kimutatod hogy többet akarsz, akkor lehet horogra akadna valami.Mellesleg nem egyből van szerelem. Én igaz nem vagyok már 20 éves, de egy jó tanács, amit tapasztalatból tudok, ne várd a szerelmet hogy kopogtat hozzád az ajtón, mert csak úgy nem fognak észre venni, ahhoz tenni kell, nem is keveset, baromi sokat, de csak apró lépésekben jutsz mindig előrébb.
2016. febr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mit értesz a szép és jó alakú alatt?:o /16L
2016. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Küldesz magadról képet?^^
2016. febr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!