Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mit kéne tennem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem akkor ha a srácok nem mernek megszólítani engem? . 👇

Figyelt kérdés
Mert... biztosan tudom h most épp min.5 srác szeret engem de eggyik sem mer hozzám szólni, elmondani mert félnek a választól... de nekem pedig így soha nem lesz senkim... és fb-ről is akarnak velem járni de én nem fb kapcsolatot szeretnék, hanem igazit akit élőbe ismertem meg...szóval mit kéne csinálnom?😄

2016. márc. 24. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szólítad még őket te.
2016. márc. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem mindegy hol ismered meg őket? én is előbb merem megszólítani facen a lányt mint élőben de ez nem azt jelenti hogy attól hogy megszólítani nem merem még töketlen vagyok más téren is.Valószínüleg ha élőben odamegy hozzád vagy egy akármilyen lányhoz egy határozott ,menő ez az újfajta tucat öltözködésű vagy minek hívják iphoneos elkényeztetett srác ő lesz a befutó nem az aki esetleg az ellentéte.Hidd el hogy a menő srácnak te csak arra kellenél hogy mégegy nevet kihúzzon a listán nyílván nem mind ilyen de én is sokat ismerek,ahogy lányoknál is van ez így.De a lényeg hogy nem mindig az elöször fullos 10/10 es lesz a nyerő hosszútávon
2016. márc. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hozz sütit, és osztogasd. "Véletlenül" több jusson a kinézett srácoknak. Saját kezűleg add át nekik, hogy kénytelenek legyenek hozzáérni a kezedhez amikor elveszik. Kérdezd meg tőlük, melyik a kedvenc ízű sütijük.



Kérdezd meg, hogy tud-e valaki (például) rajzolni. Kérd meg őket, hogy rajzoljanak le téged. Addig is legalább legálisan bámulhatnak, :D de legalább kénytelenek is közben hozzád szólni, hogy: mosolyogj, erre fordítsd a fejed, egy picit emeld a kezed, nnna most ne mozdulj stb



Kérj kölcsön tőlük ezt-azt, amit hosszabb ideig "muszáj" használnod, de majd holnap visszaadsz. Tollat, telefontöltőt, könyvet, bármit.

Másnap legyen ott nálad, de várd meg, hogy visszakérje, mint ha csak szórakozottan elfelejtetted volna magadtól visszaadni. Persze ekkor kissé elpirulva kérj ezért bocsánatot, - és még egyszer, nagyon köszönd meg. Mondj nekik valami olyasmit, hogy "jövök ezért neked eggyel". Értsék, ahogy akarják... ;)



Mellesleg említsd meg, hogy a jövő héten lesz a kedvenc együttesed koncertje, a régóta várt mozifilm, a rajongott anime találkozó (illesszed be a saját kedvencedet) de mindjárt "hessegesd is el" a témát, mondván, "ááá, na mindegy, úgy sincs kivel elmenjek, egyedül meg olyan gáz lenne". NE durrantsd túl a dolgot! Várd meg, hogy rákérdezzenek, és csak akkor, a kérdésre válaszolj!

2016. márc. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnek?? Nem csak tetszel nekik?? A küldöd miatt mert nem ugyanaz a ketto..

17F

2016. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A hármas válaszoló milyen ravaszul szövögeti a hálóját. :D
2016. márc. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5.: ehhemmmm... Minimum 5 olyan srác szerelmes belé, akik személyesen is ismerik a kérdezőt. Szerinted mekkora esélyem van nekem itt, szövögetni? O.o
2016. márc. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!