Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit írjak/mondjak annak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak/mondjak annak a fiúnak aki tetszik?

Figyelt kérdés
Azon kívül,hogy szia. (Még nem igazán ismerjük egymást.) Az utóbbit nem szeretném mondani csak úgy gondoltam,hogy úgy könnyebb segteni. 16/l

2016. márc. 27. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Pedig jól írtad, azt is. Csak azt még tedd hozzá, hogy de szeretnélek megismerni téged, ha nem bánod.. Vagy valami hasonló.


Vagy rögtön mondhatod neki azt is, hogy szimpatikusnak tűnsz, ezért ha nem bánod, szeretnélek jobban megismerni.


Nem kell kerülgetni a dolgot, légy önmagad, és mond ki amit szeretnél. A legtöbb srácnak teszik ez, és nem utolsó sorban, az ő dolgát is megkönnyíted azzal, hogy nem kell azt találgatnia, mit is akarsz tőle.

2016. márc. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy ő nem érez semmit írántam...és lehet,hogy így fura lenne vagy nem tudom...
2016. márc. 28. 01:32
 3/4 anonim ***** válasza:
És ezt a konzekvenciát miből vontad le ha alig ismered? Attól, hogy nem veszed észre, hogy te is érdekelheted őt, még nem biztos, hogy nem érdekled. Sőt... Meg kell próbálni. Ha azt mondja hogy inkább nem akar veled megismerkedni ez vagy az miatt, akkor talán elképzelhető, hogy nem érdekled, de még akkor sem biztos.
2016. márc. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jöhetnek még válaszok ha valaki még kedvet érez hozzá! :)
2016. márc. 28. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!