Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak? Van egy srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy srác akivel egy suliba járunk és tetszem neki, de ő nem tetszik nekem.

Figyelt kérdés
Ez a srác 2 osztállyal felettem jár és tudom, hogy tetszem neki, mert mindenkinek elmondja csak nekem nem.Viszont nekem nem tetszik, de így nem tudom konkrétan visszautasítani. De mindig a társaságomat keresi és nem tudom lekoptatni és tudom, hogy a barátnőimtől kérdezgeti hogy tetszik e nekem.

2016. ápr. 2. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen menj oda hozzá és diszkréten mondd meg neki hogy neked nem tetszik és szeretnéd ha békén hagyna
2016. ápr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ő hany eves es te hany eves vagy?
2016. ápr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szegény srác.
2016. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki az igazat..Ha nem tetszik akkor ne tetesd ugy mintha tetszene...Mindog az igazat mond..

Jobb ha most mondod neki hogy nem tetszik mert ha kesobb akkor meg megbantod ...

2016. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!