Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, nektek bejönne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejönne egy introvertált lány?

Figyelt kérdés
Veletek persze nyitott és barátságos, de egyébként egéggé zárkózott.
2016. ápr. 22. 15:18
 1/9 anonim válasza:
Nekem igen :D
2016. ápr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem speciel jobban bejön ha a lány kicsit zárkózottabb, szóval ha azt érzem hogy én azért érdeklem akkor nem lenne probléma :)
2016. ápr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, miért ne jöhetne be?
2016. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
de moziba elmenél emg ienek?
2016. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


#4: Igen, a fiúmmal 120% :)

2016. ápr. 22. 16:13
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem bejönne,talán jobban mint egy nagyszájú bulizós,"minden lében kanál" típusú lány
2016. ápr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel én is introvertált vagyok, ezért igen. Az extrovertált emberek túl sok energiát szívnak el tőlem és sokszor 5 perc is elég belőlük :/.
2016. ápr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen. Speciel most nem ilyen lányba vagyok szerelmes, de amúgy inkább a visszahúzódóbbak jönnek be.

14/f

2016. ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát hogy a viharba ne!

(most is introvertált lányon crusholtam :D )

2016. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!