Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit csináltatok volna a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltatok volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, de azért nem kell megijedni.


Na szóval. Ma leakartam menni a mamához vidékre. (Aztán le is mentem.) Szállnék fel a Keletiben a vonatra, amikor láttam, hogy egy csinos csajszi akarna felszállni a vonatra a nagy gurulós táskájával. Persze én segítettem neki. Aztán elindultunk egy irányba. Volt egy 3-mas hely, már ült ott egy nő. A csajszi leült oda. Én máshova akartam, csak az a hely foglalt volt. A csajszi mondta, hogy "leülhetsz ide mellém, ha gondolod" én persze gondolkodás nélkül odaültem. Ott igazából nem sokat beszélgettünk. Kiderült, hogy ott száll le ahol én is, majd az is, hogy átszáll egy másik vonatra, még pedig arra, amire én is. A kocsi majdnem üres volt, de én mellé ültem, persze meg kérdeztem, hogy szabd-e a hely. 😀 (Azt mondta, persze) (A vonatoknál segítettem a táskáját levenni-felrakni. Amikor átszálltumk másik vonatra, mondta, hogy "jól jártam veled")

Kimentem wc-re belőni a hajam, amikor sétáltam vissza már mosolygott nekem. Eltelik öt perc még mindig nem mertem megszólalni, aztán a nap a szemembe sütött. El akartam húzni a függönyt, amikor megkérdeztem, hogy húzzam-e el úgy, hogy őt se zavarja. Azt mondta, hogy őt nem zavarja a nap. Már dugta is volna vissza a fülesét a fülébe, de én nagy nehezen erőt vettem magamon és megkérdeztem, hogy tanul-e még. Aztán végre elkezdtünk beszélgetni. Végig beszélgettük az utat, amíg le nem szálltam. Mindenféle témákról. Kiderült, 22 éves (nem nézett ki annyinak, meg tőlem csak 2 évvel idősebb, az meg abszolút nem gond) meg hogy orvos akar lenni stb. Én is meséltem magamról.

Csak a végén, amikor szálltam volna le nem kértem tőle elérhetőséget. Egyszerűen azért, mert túl béna vagyok és félénk. Ez abból is látszik, hogy elég sok idő eltelt amíg szóba elegyedtem vele. Szóval szerintem nem tudom mit szólt volna ha elkérem a facebook-ját. :/

Ti kértetek volna?

A nevét kiderítettem, de előbb én mutatkoztam be a teljes nevemmel hát ha ő is a teljes nevét mondja és akkor rá tudok keresni. De nem. Na mindegy. A szomszéd város(ká)ban lakik. Vannak ott ismerőseim, körbe kérdezgethetek utána de szinte esélytelen egy 15ezer fős városban hogy megtalálom. 😔


Nemet meg kort nem írok, mert ha végig olvastad, akkor tudod. 😉



2016. máj. 11. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Be*zariságot ilyenkor mindig azzal győzd le, hogyha nem kéred el az elérhetőségét, akkor este itt fogsz picsogni hogy jajj miért voltam ilyen h*lye. Hogy mit tettem volna?! Elkértem volna. Mindig így tettem. Maximum bejelölöm, beszélünk egykét sort, ha úgy alakul jó, ha nem nem. A lényeg egy, MEGPRÓBÁLTAM. Ezzel a lelkiismereted sokkal könnyebben elszámol mint ezzel amivel most a tiéd.
2016. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha már megmertél szólalni,akkor nem értem miért nem sikerült elköszönésnél valami elérhetőséget kérni.

Amúgy ha annyira piszok fontos keresgélj,lehet hogy ő is keres téged!:)

2016. máj. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!