Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mások is megérzik, ha tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is megérzik, ha tetszik nekem egy fiú, és a fiúnak is tetszem? Mennyire látszódjék a szerelmes feleken az egymás iránti vonzalom? Féltékenység lehetséges? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy barárnőm, akinek tetszik egy sràc, aki az osztálytàrsa. Én is azt vettem észre, hogy a fiú gyakran figyeli a lànyt, illetve érdeklődik iránta. Viszont a baràtnőm nagyon félénk làny, mert ránèz a fiúra, majd amikor észreveszi, hogy ő is visszanéz, elkapja a fejét, és tiszta vörös lesz. Amúgy jól eldumálnak, röhögnek, a fiú màr hívta bulizni a lànyt, ahol jól elvoltak, azután sokszor voltak kettesben, ott is megvolt az összhang köztük, mint barátok.

Azonban van három megmondó, divatmajom, akik rászálltak a srácra, de olyan szinten, hogy amikor nincs ott a fiú, de a barátnőmmel ott vagyunk, elkezdik mondani, hogy neki ekkor volt randija vele, neki meg akkor, és most a fiú nem tud kettejük közül választani. Amúgy a srác továbbra is a barátnőmet figyeli, de szegény annyira nem mer már odamenni hozzá, hogy most már elkezdte kerülni, amit azzal leplez, hogy ha ennyi lánynak bejön, akkor ő inkább távolról figyeli, hátha lép valamit a srác. Max csak facebookon mer neki írni :( élőben mindig elakad a barátnőm.


Milyen tanácsot tudnàtok neki adni? Mit csináljon? Jó az amit eltervezett? Miért csinálják ezt vele a többiek? Szegény nagyon szomorú, ezért próbálok segíteni neki.



2016. máj. 12. 19:18
 1/10 anonim válasza:
Szerintem ha tenyleg ugy erzi hogy kolcsonos ez az erzes akkor semmikeppen se hagyja hogy eltavolitsak masok...valoszinleg azert csinaljak ezt a tobbiek mert nekik is bejon a srac...vagy az egyikojuknek es igy akarjak tavol tartani a baratnodet a sractol...foleg ha tudjak hogy felenk akkor meg annal inakbb fogjak ezt muvelni...szerintem a leghatasosabb az lenne ha azert is beszelgetne vele es ha a srac is kozeledik ugy ahogy a lany akkor van esely ...de ha csak ultok es vartok ne mfog a sultgalab a szatokba repulni...nem jo ha tavolrol varakozol mert a srac azt hiheti komolytalan vagy vagy esetleg nem erdekled mar es akkor majd o sem fog foglalkozni a baratnoddel...
2016. máj. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ma próbált beszélgetni vele, és a srác is odaült mellé, aranyosan figyelték egymást, mialatt a barátnőm teljesen zavarban volt, elpirult, mosolygott, mindent próbált csinálni, alig mert a fiúra ránézni, de azt vettem észre, ugyanígy volt a fiú is. Előttük ült az a két megmondó plázacica, akik megint közbe szóltak valamit, amire a srác se tudott mit válaszolni, inkább felállt és elment, majd visszajött :( erről gondolkodtunk mi lehet ez? Ráadásul mostanában nem Fb-n se ír rá magától, és közbe jött még egy csaj, aki ráakaszkodott a fiúra, aki szintén ilyen nyomulós, és látszik rajta, hogy neki is bejön a fiú, ahogy a többieknek is, erre a barátnőm elfordult, mindig ezt csinálja, mert nem bírja nézni, ha más lányok így veszik körül. Mit tanácsoltok neki?
2016. máj. 13. 17:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne távolról figyelje hanem lépjen valami merészet . Ilyen lehet pl. egy puszi az arcra a semmiből , vagy folyamatos bókolás . Ezekkel annyi a gond h ha nagyon félénk szinte kivitelezhetetlen :/ . A srác is nehéz eset neki kéne bátrabbnak lennie . Ha nagyon más nem jön be írjon neki valami szerelmes levelet , cetlit . Én drukkolok nekik :)
2016. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha facen ír neki, az oké? Mert a szerelmes levelet más is megláthatja, mondjuk a srác elkérte a mobilszámát, de még nem kereste. Az nem baj, ha ő ír neki?
2016. máj. 13. 19:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen , facen még talán jobb is ilyen szempontból és igen írjon/hívja fel . A leírtak alapján bejön a fiúnak csak mind ketten félénkek ami cuki csak hát ha nem lép nem lesz belőle semmi
2016. máj. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, de az a gond, a barátnőm most mesélte, a fiúnak van barátnője. Ellenére ennek figyeli őt. Ezért nem mert :(
2016. máj. 13. 21:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja , hát ha van barátnője akkor felejtős addig amíg nem lesz ujra szingli. Ettől persze irhat neki ha ettől megkönnyebbül .
2016. máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor továbbra is fejlesztik a barátságukat, az gondolom jót tesz, ugye? és köszönöm a választ :)
2016. máj. 14. 15:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen az fontos h a barátság legyen fenntartva onnan könnyen lehet több ha ujra elérhető lesz a srác :)
2016. máj. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
😪
2016. máj. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!