Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti elmennétek randira egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek randira egy lánnyal ha lehetséges, hogy magasabb nálatok?

Figyelt kérdés

Interneten megismertem egy lányt és csak képeken láttam. Én nem vagyok egy magas srác (1.70m) és attól tartok, hogy a lány magasabb. Megbeszéltünk egy randit de nagy égés lehet a vége.

Szerintetek megér egy próbát?


2016. máj. 15. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Istenem, beszéld meg vele mielőtt elmész...
2016. máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 175 vagyok és imádom a magas lányokat, amíg nem okoz gondot senkinek, akkor akár párt is alkothatok nyugodtan.. Szerintem az ilyen dolog ne nagyon érdekeljen, mert nem a magasság dönt de hát te tudod :D

17F

2016. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát engem zavarna ha a lány magasabb nálam :D bár én 182cm vagyok szal kevés az esélye hogy nálam magasabb legyen a lány :D
2016. máj. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy 16/f te hány éves is vagy? :D utolsó vagyok :D
2016. máj. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, én már a 170 feletti lányokkal sem nagyon kezdenék, csak kivételes esetben, annak ellenére, hogy én 187 cm vagyok. Nekem az alacsony lanyok vonzobbak, de ez persze egyeni velemeny.
2016. máj. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok olyan helyzetben, hogy válogathassak
2016. máj. 16. 18:32
 7/7 anonim válasza:
Persze, hogy megér egy próbát! Nem érdekli ám annyira a lányokat a magasság. És azzal, hogy így is elmész a randira magabiztosnak fogsz tűnni! Elvégre egy pasi nem a magassága miatt valaki. Mindenkiben van sok más jó dolog:)
2016. máj. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!