Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mi az amivel ismerkedé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi az amivel ismerkedésnél megfog titeket egy srác? (nyilván nem fizikailag. :D)

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

- legyen ápolt (utálom az izzadságszagú, büdös szájú fiúkat)

- legyen jó humora, de ne az az erőltetett bénaság

- ne játssza meg magát, ne akarjon többnek látszani, mint ami

- ne legyen topis (nem kell márkás ruha, csak legyen normálisan felöltözve, ízlésesen)

- ne legyen nyálas, cinegehangú, mert attól a falra mászom

- legyen udvarias, de ne vigye túlzásba

- legyen értelmes, ne egy kőbunkó

2016. jún. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Az intellektusa és a kisugárzása ,de ,hogy kalandvágyó legyen ,merjen kipróbálni új dolgokat és ezek mellet persze a spontaneitással is letudnak venni a lábamról. :)
2016. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ne akarja erőltetni a romantikát, úgy hogy nem is ismer még engem, valamint legyen őszinte, mert nem egyszer beetettek, hogy ugyanazokat szeretik amiket én, aztán mikor mélyebben belekérdeztem akkor derült ki hogy semmit nem tudnak róla csak be akartak vágódni. Ez nagyon kellemetlen szitu, főleg nekik. Ja és legyen benne baromságokban és legyen nyitott az újdonságokra :) Mivel a legjobb barátom pedig meleg toleránsnak kell lennie :) 18L
2016. jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

figyeljen oda ha beszélek (a saját érdekében is, hogy ne kérdezzen olyat ami már elhangzott)

legyen szemfüles: tapasztja ki a szokásaimat, beszédstílusomat, testbeszédemet stb...legyen őszinte és humoros:D

2016. jún. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
A többieket összefoglalva: ne legyél paraszt, ne legyél tróger viszont a kérdésed végén lévő kommentből van egy olyan érzésem, hogy a humoroddal nincs baj XD
2016. jún. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Bármelyik lányt kérdezed, ezeket a válaszokat kapod. De hiába vagy ilyen, ha csúnya vagy nem vagy érdekes, én is ezért vagyok egyedül...

(am még az szokott érdekes lenni, ha van tumblid és használod is, mert akk a csajok tudnak irányítani, mellesleg Te meg kapsz egy használati útmutatót az illetőhöz, szal dupla haszon :D [link]

2016. jún. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy szó erre: az értelem. Meglehet, hogy nem esik beléd, mert valami miatt nincsen kémia köztetek, de egy biztos. Ha az értelmet látja benned, akkor soha nem fog rólad rosszat mondani, vagy gondolni.
2016. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Szerintem nagyon fontos még egy az ,hogy a srácnak jó illata legyen. Lehet először hülyén hangzik. De személy szerint engem azzal lehet könnyen megfogni a fiú vicces, nyitott, figyel rám.

Kívülre pedig legyen magasabb nálam, legyen kisugárzása és legyen pasis illata.:)

(Nem izzadságra hanem dezodorra vagy kölnire célzok.)

2016. jún. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jaja ez fordítva is igaz, ma közvetlenül közel mentem a lányhoz aki szimpinek tűnik, és olyan illata volt, hogy rávetettem volna magam és egész nap szimatoltam volna:o Pedig alapjáraton nem vagyok ilyen.:D
2016. jún. 6. 13:53
 10/11 anonim válasza:
Szia. En eleg erdekes helyzetben vagyok epp. Egy nagyon regi baratommal toltom mostanaban minden szabad idom.es eszrevettem olyan tulajdonsagait amit idaig nem... nem feltetlen sorolnam a jopasi kategoriaba de valami miatt mashogy tekintek ra egy ideje....eggyik naprol a masikra atfordult bennem valami massa. Nem feltetlen mondom szerelemnek de valami kotodes feleseg. Nagyon imponalt szamomra ahogy gondoskodik a korulotte levo dolgokrol.a rendszeretese es meg nagyon sok olyan amit idaig eszre sem vettem.most jelenleg ensem tudom hova tenni a dollgokat mivel a baratsagot nem szeretnem elrontani de valamiert o van a fejembe a nap minden idejeben...
2016. jún. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!