Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jelent-e valamit ismerkedésnél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent-e valamit ismerkedésnél, ha nincs Facebook fiókom?

Figyelt kérdés
Illetve van, de sosem használom és hamarosan törlöm, mert semmire sem használom. Csak megfigyltem, hogy ha összehaverkodok valakivel akárhol, akkor jön a "jelöljük be egymást Facebookon duma", ami még azért is gáz, mert nem használok okostelefont, mivel a legtöbb törékeny és 1-2 napot bír bekapcsolva, míg a régi téglatelefon heteket is és nem törik. Ezt meg ha nekiállok megmagyarázni szerintem totál gyökérnek néznek vagy minimum flúgosnak. Ráadásul aki még megpróbált megleresni ezen a közösségi oldalon annak még sosem sikerült, mert mint írtam már nem használom és 3 ismerősöm van körülbelül. Lenéznek-e emiatt a csajok vagy csak okostelefonnal és minimum 300 ismerőssel megy? 18 éves vagyok. ;)

2016. júl. 18. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem is az, hogy lenéznek, hanem inkább fura. Nem azért írom, mert ez rád igaz lenne, csak általában, akinek fiatalok közül nincs facebookja, valami fura benne. Persze, ha ezt így megmagyarázod, akkor igazából érthető és teljesen jogos, szóval, ha normális lánnyal ismerkedsz, akkor nem fogja érdekelni, ha ezt így leírod neki.:D Annyi, hogy ott ugye könnyebb beszélgetni. 16/l
2016. júl. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Konkrétan mi a haverokkal msn-t használtunk még régen, aztán meg váltottunk skypera, mert megszűnt az msn. Utána csináltam egy facebookot is, de a társaság többi része nem váltott, szóval nem nagyon volt értelme használni. Meg nekem kissé fura már így az egész. Ez a sok megosztás, meg mit tudom én mi. :)
2016. júl. 18. 17:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez így teljesen jó, én azt mondom :D
2016. júl. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Okés. :)
2016. júl. 18. 17:38
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

"Nem is az, hogy lenéznek, hanem inkább fura. Nem azért írom, mert ez rád igaz lenne, csak általában, akinek fiatalok közül nincs facebookja, valami fura benne."


Az miért baj, ha valaki fura? Nekem az jön le abból, amit írtál - de javíts ki, ha tévedek -, hogy a "fura" szó valami rosszat jelent, ezzel pedig mélységesen nem értek egyet.



Kérdező: Szerintem a lányok többségét zavarná (nem a lányokat akarom szidni, ugyanez igaz a fiúkra is), de az ilyenekkel nem érdemes foglalkozni. Biztos van olyan is, akit ez nem érdekel, sőt, olyan is, akinek ugyancsak nincs Facebook fiókja.


17/F, akinek van Facebookja, de ritkán használja

2016. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs Facebookom. De lenéznek miatta.

Volt, hogy elkezdtem itt beszélgetni egy sráccal, megtudta, hogy nincs Facem és egyből bedilizett. Már nem tudtunk normálisan beszélgetni, pedig azelőtt kedves volt.


Szóval számomra hátrány. És még nem cáfoltak rá.

2016. júl. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

/L.

Hatos voltam.

2016. júl. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az faxa. Valahol azt olvastam, hogy akinek nincs Facebook fiókja, az akár potenciális tömeggyilkos vagy bűnöző is lehet. :D
2016. júl. 18. 18:35
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
előző, kb mindegyik konkrét (nem potenciális) tömeggyilkosnak volt/van fb profilja, szóval ez k -ra nem jó indikátor
2016. júl. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor bocsesz. :)
2016. júl. 18. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!