Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg a pasik a kövérke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a pasik a kövérke lányokat látják dögösnek?

Figyelt kérdés

Kövérke alatt értem: toka, pocakos, hurkás, vastag comb, kerekebb váll, vastag erős kar, nagy orr, hatalmas fertály... Semmi smink, minimál se. Max gyantázás?


Manapság szexi, jó alkatú srácok ilyen lányokkal járnak. Ez tapasztalatszerzés miatt van, vagy tényleg az igazi számukra az ilyen külsejű. Mert nem zavarna, ha a jó alakú lányok ne lennének egyedül. Gebének nevezik őket, alázzák, amikor adnak az egészségükre. Mert NEM Mindenki azért vékony, mert fogyózik! Ugyanúgy nem mindenki azért kövér, mert zabál.. (Csak sajnos nagy része igen).


Magyarázzátok már el..



2016. aug. 13. 11:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Nekem egyáltalán nem jönnek be a picit ducibb lányok. Van akinek jól áll, de nekem nem jön be. 15/F
2016. aug. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem így van, van akinek ez jön be, van akinek az. Én se vagyok duci, hanem vékony, de még sose aláztak vagy neveztek gebének és párom is van. Ugyanúgy látok vékony lányokat párkapcsolatban, mint ducibbakat. Felesleges a másikat szapulni és mutogatni rá, a saját sikertelenség miatt.
2016. aug. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Nincs mit elmagyarázni. A probléma gyökere az, hogy általánosítasz és fekete-fehérben gondolkodsz.
2016. aug. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Kedves 2#


1. Akkor szerencsés vagy! Kevés az olyan mint te.


2. Nem bántok senkit, nem vagyok sikertelen, csak nem értem ezt az egészet, hogy a kövérkéket veszik csak észre.

2016. aug. 13. 11:23
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

Esetleg nem úgy kellene nézni a lányokat, hogy van dagi meg nem dagi, és passz. A külsőnél tovább nincs? Ami jellemez egy lányt, az a külseje és semmi más? És vajon csak a külseje miatt választja valaki párnak? Tényleg ennyire egyszerű vagy?

Engem például elsősorban nem az érdekelne egy lányban, hogy van-e öt-nyolc kiló feleslege, hanem hogy aranyos, kedves-e, mosolyog-e, van-e humora, esze...

Arra nem gondoltál még, hogy a párválasztás nem csak hurkákon múlik? Hogy ha egy vékony lányt nem választanak, akkor annak nem a testalkat lehet az oka, hanem hogy nem olyan okos, kedves, aranyos, mint az a másik, valóban húsosabb lány?

Úgy akarsz előítéletekről beszélni, hogy te magad tocsogsz az előítéletekben.

Ha azért írtad a kérdést, mert savanyú a szőlő, akkor felhívom a figyelmed, hogy mindegy, gebe vagy húsos vagy-e, de ennyi ésszel eleve hátrányból indulsz :D

2016. aug. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Értem. :D Írtam volna, hogy nem tetszem? :O


Hát nem:) Főként ezek a gyönyörű duci lányok szólnak be. Úgy gondolják, hogy hurkát nélkül nem lehet hódítani, csak kíváncsi voltam a véleményetekre, hogy tényleg nekik van igazuk. És köszi válaszokat, van amilyekkel nem értek egyet.

2016. aug. 13. 11:46
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
Ennek, amit most írtál, se füle, se farka. katyvasz van a fejedben, ami nem is csoda, ennyi birkaság közt nem is lehet rendszer. Nem a hurkák és a ducibb lányok tehetnek arról, ha buta vagy, vagy nem vagy olyan kedves, aranyos. Lehet ezzel nem egyetérteni, de akkor is igaz marad: próbálod lebutítani a problémát, pedig arról van szó, ha rád nincs húzás, az nem a testalkatod miatt van, mert minden testalkattal lehet szerető párt találni. Ne a ducik háza előtt sepregessél, hanem a sajátod előtt...
2016. aug. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Szövegértés 1
2016. aug. 13. 11:56
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Talán ha lenne szöveg, amit meg lehet érteni...

Te értenéd ezt?

"Értem. :D Írtam volna, hogy nem tetszem? :O


Hát nem:) "


Mivan??!!


Meg ilyenek:

"Ez tapasztalatszerzés miatt van, vagy tényleg az igazi számukra az ilyen külsejű. Mert nem zavarna, ha a jó alakú lányok ne lennének egyedül."


Teljesen egyértelmű, hogy buta vagy, mint a föld, hisz egy négysoros kérdést se tudsz tisztán kiírni. És akkor hurkákon lovagolsz itt, holott van nagyobb bajod...

2016. aug. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%
Hmm, engem is sokszor hívtak már gebének :D de ugyanúgy a ducibb barátnőmet is disznónak,miért nem lehet megférni egymás mellett?:D
2016. aug. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!