Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Holt tudnék introvertált,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holt tudnék introvertált, visszahúzódóbb, magányos lányokat megismerni?

Figyelt kérdés
A "való" életben elég kevéssel hozott össze a sors (eddig).
2016. aug. 5. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ezek a lányok nem járnak nagyon társaságba/el otthonról. Jobban érzik magukat egyedül ...
2016. aug. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Egyetértek:)
2016. aug. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Például versenyeken nagyobb arányban megtalálhatóak, mint mondjuk az iskolában. Vagy interneten, de nem tudom, hogy neked ez megfelel-e.
2016. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az #1-nek. Nem nagyon szeretünk társaságba járni, ezért nem feltétlenül találkozhatsz velünk ismerkedős helyeken. Bár én pont az enyhébb fajta introvertáltak közé tartozom, mert 1-2 havonta szoktam koncertekre járni. Most is megyek a Szigetre, mert nyertem egy belépőt.
2016. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én néha lemegyek a könyvtárba, és a vonatállomásra. Nem azért, hogy kiugráljak a mozgó járművek elé... csak ott tudok egy jót olvasni. Nem vagyok fura...
2016. aug. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Itt, szia :D


- egy introvertált lány -

2016. aug. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. De miért akarsz ilyen lányokkal ismerkedni?:D
2016. aug. 6. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Én magányos nem vagyok, bocsi mindenkitől :c
2016. aug. 6. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

#8: Nem tudom, vonzanak egyszerűen :D

2016. aug. 6. 11:21
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok tudtommal, de már nem tudom, kinél mit jelent az introvertált. Kifejezetten szeretem a magányos sétákat, és rendszeresen űzöm is a "sportot", illetve ha tehetném, hetente elmennék iszogatni egy, max. két közeli baráttal. Ennél több szociális igényem nem igazán van, szóval valóban csak elvétve láthat engem az ember fia.

Még magányosnak is magányos vagyok.:D

2016. aug. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!