Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresés még mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresés még mindig erőteljesen a külsőségeken alapul?

Figyelt kérdés
Hiába mondják a lányok, hogy ők nem a külsőség alapján döntenek, de mégis a mai napig úgy látom, hogy a kigyúrt pávák mellett van nő és a ránézésre is intelligens, teljesen normális alkatú emberek még mindig jelentős hátrányban vannak. Ti hogy érzitek, változott valamit a világ etéren?
2016. aug. 20. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Igazad van teljes mértékben. :)
2016. aug. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A pavak nem kigyurtak xd mert nem tudnak nagy sullyal edzeni amugy meg edzeni nem egy nagy dolog
2016. aug. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Én nem vagyok tini viszont elmagyarázok neked néhány dolgot:

1) tekintve hogy manapság elvárt lett a tökéletes külső nyilván mindenki olyan akar mivelhogy gyártják a porokat, jobbnál jobb képeket készítenek bronzosítókkal, ezek a cégek és a média ezzel párhuzamban reklámozza ezeket azért, hogy profitáljanak belőle.

2) természetesen a külső a fontos elsőnek végtére gondolj bele nem ismerheti mindenki első ránézésre a belsődet habár inkább azt mondom, hogy az összhang a fontos

3) magaddal kell tisztázni milyen nőt akarsz magadnak továbbá te milyen vagy hiszen arra fogsz alapozni. Ha önértékelési gondjaid vannak akkor a helyzet lehet nem rossz csak te állítod be annak.

4) mindig olyannal kezdj akinél lehet esélyed mert gondolj bele az ökörvívásban vagy éppen a gyorsulási versenyeken is hasonló kategóriában indulnak. Ez nem azt jelenti hogy ha te rondának tartod magad akkor csak a rondákkal kezdhetsz csak éppen ha nem vagy kidolgozva akkor ne kezdj kondis nővel mert úgysem lesz nála esélyed.


Inkább hangsúlyozd magadon ami jó és ne azt ami rossz elvégre senki sem születik tökéletesnek. 23/F

2016. aug. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én boldog kapcsolatban élek, hála Istennek, ez csak egy általános észrevételem volt, és gondoltam, hogy itt nagyobb csoportot is elér a kérdés, így tudunk egy általános összegzést kihozni belőle.
2016. aug. 20. 17:08
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Ez általában azzal függ össze hogy az intelligens, teljesen normális alkatú emberek nem csapatják magukat minden este bulihelyeken, és ezáltal sokkal kevesebb emberrel találkoznak. Másrészt, a társkeresés 20 év körül és az alatt mindig is elsősorban a külsőségeken alapult, a legtöbb lány elképzel magának egy tökéletes pasit és kell nekik egy jó 20 év belátni hogy ilyen nem létezik, ilyenkor kezdenek el esélyt adni azoknak az emberkéknek is akik nem úgy néznek ki mint Brad Pitt. Továbbá, a kigyúrt pávákban ami megkapó az a magabiztosság. Nem paráznak egy csajon sem, a legtöbbet csak meg akarják dugni, nem félnek hogy odamenjenek valakihez, ha nem jön össze nekik akkor ez van, következő buliban úgyis találnak mást. Ez a fajta lazaság és önbizalom amitől a legtöbb tini lánynak azonnal nedves lesz a bugyija.
2016. aug. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván olyannal vagy akihez vonzódsz, aki neked nem szép, azzal nem ismerkedsz úgy, hogy járni fogsz vele. Bárki bármit mond azzal jársz akinek megfog a külseje (kicsit felszínes, de ez van). Mondjuk nekem a pávák pont nem jönnek, mert nekem kicsit sem tetszik ez a stílus és épp ellenkezőleg eléggé vékonyak és én inkább a husisabb vagy szálkásabb fiúkra bukok. :)
2016. aug. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!