Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha nem lesz barátnőm, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz barátnőm, ha ronda vagyok? Minden lány elutasít a kinézetem miatt.

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, hogy mit csinálhatnék.... Selejtnek érzem magam... Legszívesebben öngyilkos lennék, az életem semmit sem ér... Egy lánynak sem vagyok az esete, pedig rendszeresen próbálkozom, de mindhiába.... Folyamatosan mindig csak azt kapom, hogy nem vagyok az esetük....... Mondhatni, hogy még soha nem volt barátnőm, de gondolom a visszajelzések alapján nem is lesz... Vannak még rajtam kívül olyan srácok, akik ugyanígy járnak, vagy én vagyok az egyetlen?.... 20/F

2016. aug. 14. 17:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%

Én sem tetszem egyetlen egy lânynak sem. :)

Nekem az a megoldás a problémára hogy soha nem próbálkozom,így nem ér bántódás.


17/f

2016. aug. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
A külső előny tud lenni, de nem feltétlenül szükséges. Rengeteg ronda és/vagy igénytelen palit látok fullos csajokkal, tehát ez nem feltétlenül lehet mentség. Ha lehengerlő a személyiséged, ha van jó dumád, kisugárzásod, ha látszik az önbizalom, és emellett megteszed azt amit lehet a külsődért, pl igényesen öltözködsz, jó illatod van, stb, akkor elméletileg nem lehet probléma.
2016. aug. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

Én lányként válaszolok,ronda vagyok,és csatlakozom az 1 # válaszadóhoz. Ha nem próbálkozol,nem ér majd csalódás.

Amúgy a külső tényleg nem minden,ha jó a dumád és humorod,az már fél siker,ehhez igényesen öltözködsz,és ápolt vagy,akkor nem tudom elképzelni,hogy lehetsz olyan "ronda",hogy ennyire rossz legyen a helyzet.

16/L

2016. aug. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Van olyan udvarlóm aki egyáltalán nem tetszik, de járnék vele (csak hazug, megvárom hogy felnőjön)
2016. aug. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es.... Ez mind szép és jó, de itt most rólam van szó, nem az ismerőseidről....... Akkor ő mégsem olyan ronda, mint amilyennek itt beállítod, ha járnál is velem..... De velem ki járnak?... SENKI!...
2016. aug. 14. 17:32
 6/26 A kérdező kommentje:
Ha járnál is vele*....
2016. aug. 14. 17:32
 7/26 anonim ***** válasza:
83%
Tudsz mutatni képet? Lehet nem is vagy csúnya csak önbizalomhiány
2016. aug. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ha nem lennék ronda, akkor nem utasítanának el a lányok azzal, hogy nem vagyok az esetük.......... De volt, hogy megmondták, hogy milyen ronda vagyok...........
2016. aug. 14. 17:40
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
Először is akkor nem lesz barátnőd ha így állsz hozzá. Légy felszabadult ne ostorozd magad egy-egy visszautasítás után és helyezd előnybe a jó tulajdonságaidat. Lehet hogy nem a legcsinosabb barátnőd lesz végül de hát mindenkinek a saját magához illőt kell megtalálnia. És a te szemedben ő lesz a legszebb az övében meg te a leghelyesebb :)
2016. aug. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

"Először is akkor nem lesz barátnőd ha így állsz hozzá. Légy felszabadult ne ostorozd magad egy-egy visszautasítás után és helyezd előnybe a jó tulajdonságaidat. Lehet hogy nem a legcsinosabb barátnőd lesz végül de hát mindenkinek a saját magához illőt kell megtalálnia. És a te szemedben ő lesz a legszebb az övében meg te a leghelyesebb :)"


Te már csak jól ismersz... Elmondanám neked, hogy korábban nem így álltam hozzá... Teljesen pozitív voltam, míg sorozatosan meg nem kaptam, hogy nem vagyok az esetük és, hogy milyen ronda vagyok... Kicsit gondolkozhatnál... Akkor gondolhatod, hogy nem leszek pozitív az ilyen visszajelzések után.... 1-2 visszautasítás..... Hát az bizony több volt, nem hiába írtam ki a kérdést... Nincsenek nagy elvárásaim, mielőtt az lenne, hogy az elvárásaimmal lennének a gondok.. Átlagos és alatti lányokkal próbálkozok/próbálkoztam, de nem is baj..

2016. aug. 14. 18:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!