Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves fiú vagyok és egyszerűen sehogy se tudok egy párkapcsolatot kialakítani senkivel... Picit félénkebb vagyok, viszont amikor sikerült ezen túllépnem, s odamenni utcán egy aranyosnak vélt lányhoz, akkor mindenki elutasító volt és lerázott... Jó, gondoltam biztos a tereppel van gond, megpróbálom egy szórakozóhelyen. De ott meg azt vettem észre, hogy a lányok inkább csak az ingyen piára mennek, mintsem ismerkedésre. Netes társkeresővel is próbáltam, ott egy lány volt akivel nagyon jól elbeszélgettünk nagyon sokat, viszont amikor személyes találkozóra került sor, azt ő csak arra használta, hogy személyesen utasítson vissza...

Ezek után van valami javaslata valakinek, hogy miben változtassak, mit próbáljak még másképp?



2016. aug. 22. 14:12
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ja és bocsi a helyesírásért, csak gyorsan írtam. :D
2017. jan. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!