Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj velem? Miért érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Miért érzem magam szerencsétlenek hogy 17 évesen még nem volt barátom?

Figyelt kérdés
Meg úgy általában nem nagyon van olyan hogy kavarok valakivel meg írogatunk meg ilyesmi. Normális lány vagyok amúgy meg minden, mások szerint nem vagyok csúnya sem, de kicsit zárkózottabb vagyok, de ez is attól függ, hogy milyen emberrel találkozom. Ha elmegyek valahova, fesztiválra vagy ilyesmi helyre (amúgy nem vagyok nagy bulizós típus, koncertre járok ritkán, meg néha fesztiválra ugye), akkor ott sokszor van, hogy valaki ismerkedne, táncolunk (sokszor még csak nem is részegek, szóval nem feltétlenül a sör hatása csak :D), de aztán sose lesz belőle semmi. Miért van ez? Ahogy elnézem barátnőimet, annyira úgy érzem, hogy szeretnék valakit :/ 17/l

2016. szept. 6. 21:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ki tudja :P De én szabad vagyok, írhatok :)

16F

2016. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Írhatsz ha gondolod, hasonló helyzetben vagyok én is.

16F

2016. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, 18/F.
2016. szept. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
44%

Nyomin nézhetsz ki! :D

28F

2016. szept. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem azt kérte hogy irjátok le hogy megengeditek hogy írhat nektek,hanem választ akart a kérdésére...😂
2016. szept. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó :DD
2016. szept. 6. 22:52
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
sokan azt se tudják szerintem hogy kellene jó kapcsolatot kialakítani,bár annak nem is érdeke akinek 15 volt 1 év alatt.Nem tudom ki hogy látja de én azon vagyok hogy megtartsam a barátnőm és próbálok olyannal összejönni aki szintén hasonlóan gondolkodik.Nem is az a fontos hogy hol,miként hanem a szándék a megfelelő embernél aki bárki és bárhol lehet,ha kitartó vagy biztos te is megleled.A lényeg hogy a szórakozóhelyeket és hasonló érdekeltségű helyeket kerüld el ha komolyat akarsz,az nem élet azoknak akik oda járnak,vannak hasznosabb elfoglaltságok ahol ha nem is könnyebb de esetleg tartós dolog is létrejöhet.Én inkább ülök itt egész nap mint hogy elmenjek a sok f@$z mai divat bzival ilyen helyekre.Inkább kevésbbé feltűnő dolgokkal töltöm a napjaim,szűkebb körökben.De megvan az előnye:még ha sok idő is kellett hozzá de megtaláltam a hozzám illő párt,és részegnek se kellett lennem :)
2016. szept. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Ezekből a koncertes ismerkedésekből lehetne valami, de mi sajnos innen nem tudjuk megmondani, hogy miért nem lesz ezekből semmi.
2016. szept. 7. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%
hát a kérdésekből ítélve, ma volt a szüzek éjszakája :D
2016. szept. 7. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe nincs semmi rossz engem még csak meg se csikoltak soha sőt mé ölelni se öleltek meg nem hogy párkapcsolat :/

Nyugi ami késik az nem múlik várni kell picit (szerintem)

17/f

2016. szept. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!