Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyannkeltsem fel az érdeklőd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyannkeltsem fel az érdeklődését? 17/L

Figyelt kérdés
22 éves fiú. Blogot ír és az alapján amiket írt magárol a nézeteiről stb. Nagyon megtetszett. Nehezen vettem rá magam h rá írjak facen(soha nem írtam még rá idegenre). Vissza írt és beszélgettük kb 3-4 napig ő be is jelölt ismerősnek. De most meg egy szavas válaszokat ír ..kicsit flegmán. Én meg nem tudom hogy mit írhatnék ami felkeltené az érdeklődését.kétségbe estem. Nagyon szeretném hogy érdeklődjön irántam.Segítsetek!

#Érdelődés felkeltés
2016. szept. 17. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
ohh babam hat nem tudom nehez ugy :// bokold meg valamivel az tokmindegy hogy mivel csak valamivel... aztan nezd meg hogy veszi a bokot, lehet vissza bokol :))
2016. szept. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

írj neki egy utca házszámot,meg azt hogy otthon vagy egyedül,meztelenül fekszel a kanapén és arra vágysz hogy valaki jól szétszedje az ánuszod.

ha a gyerek nem kőb zi,akkor be fog jönni.

2016. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy kell a fiúknak bókolni ? Teljesen tanácstalan vagyok :(
2016. szept. 17. 20:30
 4/6 A kérdező kommentje:

2.válasz adó

Köszi a tippet de nem egy egyszeri sexalkalomra kell :D

2016. szept. 17. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak egy dolgot kérdezek: miért nem olyasvalakit keresel, aki emberszámba is vesz? Értem én, hogy rajongás, meg jól néz ki, meg stb, de akkor is...
2016. szept. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Benne nincs olyan fajta rajongas amire te szerintem gondolsz . Mindegy mert aranyos , beszélgetünk és már alakulnak a dolgok.
2016. szept. 19. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!