Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félénk, visszahúzódó lányok!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk, visszahúzódó lányok! Hogyan jöttetek össze a párotokkal? Milyen volt a "folyamat"? 15/L

Figyelt kérdés

Nem keresek fiút, és nem is tervezem, hogy lesz. Ennek ellenére az mégis érdekel a téma, és érdekelne, hogy a félénkebb és visszahúzódóbb lányoknak, hogy megy? Csak mert gondolom nehezebben mint az "átlagnak".

A másik, hogy a folyamat az, hogy szokott menni? Oké, hogy egyik elkezd beszélgetni a másikkal, de utána?


bónusz kérdésem:

Van olyan, hogy egy fiú akkor sem adja fel ha visszautasítja a lány, és végül beleszeret a fiúba?


Bocsi a sok kérdésért de az évek alatt összegyűlt pár. ^^"



2016. szept. 17. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Sehogy. Egy félénk lánynak nincs túl sok esélye.
2016. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Én is félénk vagyok, soha nem lennék képes kezdeményezni, de most alakul valami egy fiúval, mert igen, ő igazi férfi, aki mer lépni egy "visszahúzódó kislány" felé. Sosem fogom megérteni, hogy a legtöbb fiúnak miért a közönséges lányok jönnek be, akik mindenüket csak úgy odadobják.
2016. szept. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én itt neten, pontosabban ezen az oldalon ismertem meg egy fiút. Igaz, még nem találkoztunk, de már mindketten nagyon vágyunk rá és abban reménykedünk, hogy ebből akár több is lehet, mint barátság. Tudom, hogy ez így nem a legjobb, hogy nem személyesen kezdtünk el ismerkedni, de talán egy félénkebb lánynak ez így könnyebben megy. :)
2016. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: mindjárt 16/L.
2016. szept. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nálam félénk visszahúzódó fiúként annak idején volt, hogy a lány kezdeményezett. előbb csak elhívott ilyen-olyan programokra, felhívott magához filmet nézni, aztán össze is jöttünk, szép és jó volt, amíg tartott.


aztán volt félénk barátnőm, akinél én kezdeményeztem és örült neki, szívesen belement a kapcsolatba, de nagyon nem akarta elsietni a dolgokat. lassan oldódott fel, de türelemmel és kitartással elmúltak a gátlásai és a félelmei. ez is szép és jó volt, amíg tartott.


szerintem a legfontosabb, hogy ha a másik kezdeményez, akkor akármennyire félénk és visszahúzódó vagy, mutasd ki, hogyha érdekel és nyitott vagy a másikra, mert különben félreértés lehet belőle. nem árt, ha sikerül tisztáznotok, hogy mit hogyan gondolsz és mit érzel, meg hogy amikor nemet mondasz valamire, az mikor jelent elzárkózást, nem akarást és mikor jelent bizonytalanságot, félelmet.

kívülről nézve sajnos a félnénkség és visszahúzódás könnyen tűnhet érdektelenségnek, vagy akár ellenségességnek is. ha pedig a másik félnek nem segítesz benne, hogy helyesen tudjon téged, a szavaidat és a cselekedeteidet értelmezni, akkor kénytelen a saját feltételezései alapján megfejteni, hogy mit is akarsz és könnyen félreérthet. akármennyire félénk és visszahúzódó vagy, mindig próbálj meg egyértelműen és aktívan kommunikálni, mert ha te nem mondasz/kérdezel fontos dolgokat és a másik sem kérdez/mond ki fontos dolgokat, akkor nagyon félre tud siklani akár a legártatlanabb dolog is és ez egyikőtöknek sem segít.


nem pont félénk, visszahúzódó lánnyal, de találkoztam olyannal, hogy a fiú nem adta fel visszautasítások egész sora után sem és meghódította végül a lányt, aki beleszeretett. de hogy minden esetben így történik, az egyáltalán nem biztos.

2016. szept. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igaz amit az első írt.

18 eves vagyok, még megölelni se volt esélyem egy fiut se xd persze nem csak a visszahuzodosag miatt nem kellek senkinek :/ és nem. Nem azért mert ronda volnek xd mas dolog.

2016. szept. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
2#-es Már megbocsáss. De ha te "igazi férfire" vágysz nem gondolod hogy az egy "igazi nőre" vágyik?
2016. szept. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés... Egyesek azt állítják, hogy a fiúk valahogy könnyebben észreveszik azokat a lányokat, akik egy kicsit zárkózottabbak... És vannak olyanok akik meg nem... szerintem nem árt ha egy lány nyitott, és ahogy írta itt valaki előttem, eléggé előnyére válhat ha kimutatja érdeklődését... Viszont én úgy gondolom, hogy az már előnytelen ha egy lány eléggé rámenős és alig ad teret a fiúnak, annyira nyomul... Az a baj hogy a világon kevés már az igazi fiú/férfi (tisztelet a kivételnek) aki udvarias, kedves, nyitott bla bla bla... Én azt mondom a félénk, visszahúzódó lányok legyenek kicsit nyitottabbak, és (mint lány, természetesen) azt mondom, hogy ha fiú igen is érez valamit a lány iránt, akkor kezdeményezzen... és szerintem egy lány is nyugodtan kezdeményezhet..

A második kérdésedre pedig az a válaszom, hogy ha fiú, tényleg, teljesen őszintén és tiszta szívből szereti a lányt, akkor szerintem igen, létezik ilyen... (Bár én meglehetősen álomvilágban élek) ennek ellenére szerintem létezik ilyen... legalább is nagyon remélem :)

2016. szept. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!