Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol keressem? Tudom, páran...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressem? Tudom, páran azt mondják hogy ennyi idősen ne ezzel foglalkozzak. De en ugy erzem, mar érett vagyok egy kapcsolatra. Ha másra nem, kipróbálni, tapasztalatokat szerezni 14,5/L

Figyelt kérdés
Eddig volt egy fiú, akivel elméletileg jártam 1 hétig, de folyton azt kérdezgette hogy majd lefekszem-e vele 16 évesen. Ezert szakitottam vele. Es volt még egy nagyon jo fiu barátom, aki egy ido utan ugyancsak megkérdezte, hogy lefekszem-e vele. Én egyáltalán nem ilyen kapcsolatra vágyom. Hanem egy olyan fiúra, aki romantikus, es nem az az első kérdése hogy lefekszem-e vele
2016. szept. 25. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
És itt hol a kérdés?
2016. szept. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy szerintetek hol tudnék keresni olyan fiút akinek nem csak arra kellek?
2016. szept. 26. 01:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha eleg erettnek erzed magad, akkor tudnod kellene, hogy errol is kell beszelni.. Vagyis mindent meg kell beszelni.

Ha elmondod a fiunak, hogy majd ekkor es ekkor akarod biztosan megerti majd, hogy nem akarod elszurni az "elsot".

Es mar az, hogy ugy irtad "elmeletileg" az nem volt kapcsolat, hanem vmi kis felvillanas kettotok kozott.

Meg majd tudni, erezni fogod hogy kivel es mikor akarsz lefekudni.;)

2016. szept. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jah, tényleg ne a "nem csak arra kellek" el foglalkozz!
2016. szept. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy túl sok piros pöttyös könyvet olvastál...
2016. szept. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Naaa 5. Kommentelo ez gonosz volt :D De én hiszek benne hogy van olyan velem egy koru fiu aki nem csak d**ni akar. Szerintem ennyi idősen amugy is korai
2016. szept. 26. 14:13
 7/7 Barkóczi Rajmund válasza:
Hidd el vannak olyan fiuk akiket nem csak a szex érdekel! :)
2016. szept. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!