Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy végzősfiú nagyon nyomul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy végzősfiú nagyon nyomul rám mit tegyek? Félek tőle, most vagyok gólya, hetedikes vagyok.

Figyelt kérdés
Idén jöttem egy hatosztályos gimibe, és a gólyatábort az idősebb osztályból szervezték a diákok, a srác is köztük volt. Már akkor is furcsán viselkedett velem, azóta irogat facebookon, és a suli előtti buszmegállóban is néha oda jön hozzám, és snapchaten egyszer (azt mondta viccből) kér rólam bikinis képet meg ilyesmik… Ő akkor most pedofil?? Hogy rázzam le? Nem akarom megbántani mert rendes srác, de ez már nagyon para… A srác most 17 éves, de én mégcsak 12 vagyok._."

2016. okt. 21. 16:04
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Valaki?:/
2016. okt. 21. 18:13
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, ha nincs senki itt vagyok...ha te (gondolom) nem akarsz semmit, akkor kerek perec megmondod neki, hogy álljon le. Ha nem teszi, fenyegesd meg, hogy az igazgatóhoz fordulsz...amúgy nem értem az ilyen pötsöket, van miböl keresgélni a legális korosztályban:/

16F

2016. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Bírom az ilyet! Annyira nem akarsz tőle semmit, de azért facen is beszélgetsz vele! És gondolom az ismerősodnek is van jelölve. Nem lehet pedo mivel 18 éven aluli! Ha annyira nem akarsz tőle semmit Akkor koptasd le!
2016. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nem beszélgetek vele facen, ő írogat, alig irok neki valamit, es elmondtam neki h nem akarok tole semmit

Lassan 18 lesz, én meg 12 vagyok ez pedofilia

2016. okt. 22. 00:14
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Pedofília az, amikor fenőt emberek serdületlen gyerekekre gerjednek. (lehetséges, de gyakori hogy valaki tizenkét évesen még serdületlen legyen) Ha húsz éves lennél, a srác meg huszonöt, azt mondanám hogy nem sok a korkülönbség, de most még nagyon az - ráadásul ha jól értem, neked egyáltalán nem tetszik az a srác. De azt írod rendes, nem erőszakos veled. Ennek ellenére azt javaslom szólj a szüleidnek hogy tetszel egy fiúnak, de neked nem jön be a dolog mert nálad öt évvel idősebb srácról van szó- neki meg mond meg egyenesen hogy bár nincs bajod vele, de túl fiatalnak tartod magad hozzá. Remélhetőleg tiszteletben tartja. Ettől még nem muszáj hogy ne beszélgessetek, csak ne mint nőre nézzen rád. A többi már rajta, és ha gond lesz esetleg a szüleiden múlik.
2016. okt. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
58%
*nem gyakori -ezt elirtam
2016. okt. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 BiTOPro97 válasza:
100%

Ne ad alá a lovat, amúgy még kamasz. Mivel 18-19 éves korig tart, változó kinél meddig. Amúgy 12-14 éves kor közt kezdődik. és ez azért fontos mert itt a te kamaszságod, ami nem bűn vagy hiba, a probléma fő forrása.

Szólj a nevelőidnek, általában ezek szülők!

De leginkább beszéld át nevelőiddel, esetleg pszichológussal, nevelési tanácsadóval!


Szinte biztos nem tudatos, de ebben van szereped. - két kamasz.


Amúgy a nevelőkkel, tanárokkal, de előtte az ő szüleivel is lehet beszélni, meg ha eldurvulna vannak szakszolgálatok.


De először is szakítsd meg vele a kapcsolatod, és ennek részeként közöld vele. hogy ez a viselkedés miért nem helyes! - és, hogy beavattad a szüleidet. Ezt még akkor is írhatod, ha még nem tetted akkor.

2016. okt. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem erőszakos, csak nagyon nyomulós, és egyre durvább kérdéseket rak fel, és már le is tiltottam egyszer, de új profilt csinált.

Hát engem még fiatalabbnak is szoktak nézni, meg még nem is jött meg, meg tényleg deszka vagyok, szval serdülőkor előtt állok, vagy annak a kezdetén, ami pedofilia.

2016. okt. 22. 11:00
 9/22 A kérdező kommentje:
Persze, hogy ismerősnek van jelölve, mivel ő volt a csapatvezetőnk a gólyatáborban, és mindenkinek ismerőse kb abból a csoportból, mert szoktunk még szervezni csoporttalikat stb. -.-
2016. okt. 22. 11:01
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mindenképpen szólj a szüleidnek, nehogy eldurvuljon a dolog.
2016. okt. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!