Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg kellene ölelnem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kellene ölelnem?

Figyelt kérdés
Leszögezem előre, hogy nem tudtam más témakörbe írni, lehet, hogy nem ide kellett volna, de ehez áll a legközelebb. Gimiben elsős vagyok, és a 3.osok avatásig cseszegetni fognak. Az egyik harmadikos fiúval kezdek jóba lenni, és mondta, hogy öleljem meg/meg akar ölelni. Szimpi, meg minden, de nem szoktam olyan fiúkat ölelgetni, akit nem is ismerek. Tegnap már mondta, hogy bír, kedves vagyok, meg szeretne ismerni, de ma meg azt mondta, hogy ha nem ölelhet meg, akkor avatáson nagyon meg fogom szívni. De akkor sem teljesítettem a kívánságát. Nyilván nem ez a legnagyobb problémám, de azért kíváncsi lennék, hogy ti mit csinálnátok az én helyemben? Mondta, hogy nem fog leállni, amíg nem szerez egy ölelést tőlem.15/l

2015. szept. 4. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,ha már fenyegetőzik én biztosan nem ölelném meg!!Az ölelés reflex szerűen jön,ha te úgy érzed hogy meg kéne ölelned,akkor öleld meg,de ha ezt csak kényszerből érzed,akkor ne öleld meg
2015. szept. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Belehalsz egy ölelésbe?:D
2015. szept. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akik ismerik azok szerint egy bunkó paraszt, de nekem nem ezt az oldalát mutatta. Tényleg aranyos volt, megmutatta mi hol van, busszal is együtt jöttünk haza. De ez a "ha nem akkor szívni fogsz" hozzáállása...
2015. szept. 4. 18:08
 4/5 anonim válasza:
Ez csak egy ölelés:D én pl imádom ölelgetni az embereket^^ azokat is akiket csak pár napja ismerek:D szóval én az ölelésre szavazok
2015. szept. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy én is ölelgetős vagyok, na de így, muszájból nem szeretek.
2015. szept. 4. 18:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!