Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Baj, ha csak az interneten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha csak az interneten ismerkedem?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves meglehetősen introvertált lány vagyok.

Eddig még nem volt jelentőségteljesebb kapcsolatom, de mit ne mondjak, érdekel a másik nem. Idáig csupán az interneten próbálkoztam be ezzel a céllal, többnyire sikertelenül. (távolság) A való életben nem merek és nem tudom, hogyan kezdeményezhetnék. Ha nyitnak felém, bár a jeleket veszem, de megijedek és inkább a friendzone-ba sorolom őket. Ez mennyire természetes a koromban? Szeretnék változtatni ezen, tanácsok?



2016. nov. 3. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen természetes szerintem. Én ugyan ez vagyok csak az ellenkező nemből :D Ha van kedved akkor ismerkedhetnénk :) 16/F
2016. nov. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt is van az első magányos srác :D Tényleg kezd egy depressziós pöcegödör lenni ez az oldal...:D
2016. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem baj.. én is ott szoktam :D és a tanács az hogy legyél közösségbe és beszélgess utána majd jön magától, szerintem..nekem is i.rhatsz :D

17/f

2016. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jézus is erre csak azt mondaná:

"Kelj fel és járj!"


Azaz emeldd meg a valagad, és ne az okostelefonod simogasdd!


Ha valaki pedig közeledni merészel egy ilyen hideg jégcsaphoz, akkor először is rakd össze a 2 mancsod, hogy erre méltatott, másodsorban (beszélj már magyarul bäszki!), ne barát zónába rakdd!


Ez így bonyolultnak tűnik???


Nem tudom egyesek miért ilyen rövidek agyilag!

2016. nov. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pacsiit pont így vagyok én is *-* :D

16L

2016. nov. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem muszáj kimozdulni ebből a komfortzónából, mert még túlságosan beleragadhatsz.

Pl. ismerkedni ok, de ha túlságosan erre támaszkodsz, már nehezebb lesz legyőzni a saját gátlásosságodat, és egy valódi kapcsolathoz egy idő után el kell jutni a normális face-to-face kontaktusig. Neked nehéz lesz és csak hanyagolni, meg kerülni fogod a való élet kapcsolataidat, nehéz lesz kimozdulni az internet mögül, persze a kényelmesség nem is fogja lehetővé tenni, hogy rákezdeményezz.

2016. nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!