Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hülye, hogy mindig komolyan veszem, ha interneten ismerkedem?

Figyelt kérdés

Hetekig beszélgettünk, éjjel-nappal. Aztán a végén elkezdett sumákolni, végül kiderült, hogy már nem érdeklem.

Nem tudom miért fogok ki sorban ilyen link alakokat.

Elegem van az egészből.

Ja, és azért ismerkedem a neten, mert vidéken élek és nincs olyan hely, ahová eljárhatna a fiatalság. Csak kocsmák vannak és alkeszok. :(



2013. júl. 26. 16:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én is :(
2013. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nem vagy hülye, az ember belefut ilyenekbe. De azért bőven ki lehet fogni értelmes, jó fej embereket is, tehát ne add fel.


Egyébként én sem városban élek, de ettől még tudok ismerkedni helyben (bár nem tudom, hány lakosú a te településed, az enyém azért 10.000), de be tudok járni Bp-re is. Te nem tudsz elmenni valami nagyobb városba szórakozni, ismerkedni esetleg?

2013. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Az írásod alapján csaj lehetsz, én férfi vagyok, de velem is volt már ilyen.

Hát, ki kell fogni a megfelelőt. Hol élsz?(lehet a környékemen)

2013. júl. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Tudnék, csak ugye mindenhez pénz kell, jelenleg nincs munkám, de már van kilátásban, szóval remélhetőleg köv. hónap közepétől már munkába is állhatok.
2013. júl. 26. 16:53
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, a neten való ismerkedés csak az első lépés. Hetekig beszélgettetek? Miért?! Csodálod, hogy eltűnik, ha hetekig CSAK beszélgettek? Könyörgöm, egy hét beszélgetés után illik tovább lépni a második lépésre, ami a találkozás, jó esetben. Ha pedig erre esély sem volt, mert nem ugyanott laktok, akkor hogy várhatod, hogy ez az egész "kapcsolat" tovább folytatódjon, ha esély sincs rá, hogy a közeljövőben találkozzatok?!
2013. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem értünk rá az első pár hétben, utána pedig nem miattam nem találkoztunk, én akartam volna.
2013. júl. 26. 16:56
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már ilyen aztán azzal lett a vége a beszélgetésünknek h azt kérdezte "pénzért mit vállalsz?" na én nagyon bepipultam akkor...
2013. júl. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Miért? Keveset ajánlott? :)
2013. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Haha vicces
2013. júl. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Te most egy esetről vagy úgy általában a netes ismerkedéseidről írsz?
2013. júl. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!