Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a fiúk akik tudják hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fiúk akik tudják hogy sohasem lesz párjuk, hovy vigasztaljak magukat?

Figyelt kérdés

En pl mondom magamnak hogy nem tetszem senkinek és amúgy sem lehetne.

Mondanatok még ötleteket?


17/f


2016. nov. 29. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy borzaszto hozzaallas:( mert ne lehetne? Attol hogy meg nem talaltal senkit meg siman johet barki...
2016. nov. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugy is csak addig erdekel hogy nem lesz soha sem 1 lany akinek tetszem mig meg nem halok :)

18f

2016. nov. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már bocsika de honnan gondolod h soha nem lesz senkid?
2016. nov. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek után meg csodálkoztok, ha tényleg nem lesz senki? Ki akarna egy ilyen pesszimista személlyel időt tölteni?!
2016. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Kicsit már felbasznak ezek a kérdések. Eddig sosem írtam, de most lett elegem. Nem értem, hogy miért jó magatokat sajnáltatni, és azokra a válaszokra vártok, hogy "jaj neked is lehet stb", miközbe lehet, hogy ti nem is tesztek érte. Ha pedig próbáltatok lánnyal összejönni és akkor is lepattintott, akkor lehet jobb lenne ott bent körülnézni, ha már a 100. lány is elküld.
2016. nov. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Alapból rossz a hozzáállás (már bocs),őszintén,miért vagy te abban olyan biztos hogy nem lesz barátnőd?Az esély bárkinek megadatik,csak élni kell vele.Ne legyél ennyire pesszimista,fogd fel úgy az egész dolgot,hogy egyszer úgy is megfog találni,csak idő kérdése hogy mikor,és hogy hol.Meg fog történni,majd meglátod,akkor amikor a legkevésbé számítasz rá! 18/F
2016. nov. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én igyekszek másra koncentrálni, tudom hogy így lesz, de nem gondolok rá :)
2016. dec. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!