Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igy lehet valaha meg baratom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igy lehet valaha meg baratom?

Figyelt kérdés

Obizalonhiányos, alacsony/159-150cm/,nem a legszebb lany vagyok, es hat az osztalyombsn egy csomo mindenkinek van baratja es mar kezdem egyre maganyodabbnak érezni magam

Van esély arra hogy valaha normalis baratom lesz?

Nemsokára 15L


2016. dec. 1. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:

a szépség relatív, az 160-170 közötti srácoknak szerintem teljesen jó a magasságod, látásból van ismerősöm, aki 165 körül van és a barátnőke meg 150, a hverom meg kb a vállamig éppen hogy felér, pedig nem vagyok nagydarab (175) és neki is van baránőke, aki ugyanúgy alacsony :D szóval a magasság nem számít elvégre minden fajta magasságban található ember nem? meg 5 cm felfelé se sok szerintem..

Szóval yah lehet, menj sportolni, vagy kezdj el otthon edzeni úgyhogy előtted a tükör, mert akkor jobban nő az önbizalmad.

17F

2016. dec. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet biza, én kifejezetten szeretem a kicsike lányokat, olyan aranyosabbak :)
2016. dec. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!