Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ezeket még belehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezeket még belehet pótólni? 20/f

Figyelt kérdés

A helyzet az hogylassan 20 éves leszek,de alig vannak barátaim:

Ami annak köszönhető,hogy míg iskolába jartam,soha nem mentem senkivel sehova stb.

Eléggé önbizalomhiányos vagyok.


Szóval a helyzet az,hogy még soha nem volt barátnőm,nem csókolóztam és még nem voltam eggyütt egyetlen lányal sem(ölelést,puszit sem kaptam még)


Ez nyílván azért van mert:

Nem jároknel bulizni

Nem merek lányokkal beszélgetni(2 db kivételével)

Ha tetszik valaki,akkor sem tudok annyi önbizalmat szerezni hogy hozzá merjek szólni.


Ui.:Nincs is sok időm,mert vagy dolgozom,vagy a hobbiimmal foglalkozom.(de úgy figyeltem meg,hogy a lányok nagy részét úgy sem érdekelné,ha netán beszélgetésre kerülne sor)


Szerintetek nem kellene szakemberhez fordulni?

20/f



2016. dec. 24. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt ma már kiírtad 19/f-ként is.
2016. dec. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Bepótolni belelehet. Én a te helyedbe inkább a barátok miatt aggódnék (azzal kezdeném) mivel ha még barátkozni se nagyon tudsz akkor nem hiszem hogy a csajozás egyhamar összejönne. (Habár vannak kivételek). Azt azért megkérdezném hogy milyen hobbid van? Általában az emberek könnyeben szereznek barátokat közös hobbik által :) A szakember meg hát... Nem tudom őszintén, én is voltam már 2x pszichológusnál (nem pszichiáternél!!!! van különbség) folyton visszatérő "hullámzó" depresszió miatt. Mit is mondjak? Segített olyan szinten hogy valaki meghallgatta a problémámat de (és ez minden mindenhol érvényes) a végén én kellett magamba nézzek és megoldjam a problémám. Sajnos nincsenek olyan varázsigéik amivel elmész hozzájuk és ők pikk-pakk (a te esetedben) önbizalmat adnak. Ha szeretnél valakivel beszélgetni, elmondani az összes problémádat én szívesen meghallgatlak. 18/F
2016. dec. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem elkeseredni kell es varni, hogy bepotolhasd, hanem kezdj el batrabb lenni.:)

En ugyanigy vagyok, ahogy te, jo, volt mar par erdeklodo srac, de kapcsolatom meg nem volt. Bulizni sem igazan szeretek, de nem zarkozom be, hanem probalok nyitott lenni. Igaz, neked ebbol a szempontbol nehezebb, hiszen neked "kell" kezdemenyezned. De ha batrabb lennel, annak meglenne az eredmenye is! 18/L

2016. dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha bátrabb lennék,akkor sem hiszem,hogy túl sok erdménye lenne.

Ha a statisztikát vesszük alapúl,akkor mondjuk a lányok 80-90%-a nemet mondana,ami ugye 10 lányból 8-9.Így marad 1-2 aki igent mondana randira,de nem biztos hogy müködne.

Így mire kb. 10 lány eljönne randira addigra lenne 90 vissza utasítás.


Ami barátok között sem elfogadható arány.

És akkor ugye ott van még az,mivan akkor ha azzal a 10-el sem jönne össze máris


100/0 lenne az arány.

2016. dec. 25. 23:16
 5/5 anonim válasza:
Az a baj, hogy gyártod magadnak a kifogásokat. Elmondom mit csinálj: fogod magad, kimész az utcára, vagy elmész egy klubba, leszólítasz minél több lányt és próbálsz velük beszélgetni. De a legfontosabb, hogy ne legyél ekkora punci és felejtsd el a hülye kifogásokat.Ha annyit foglalkozol a hobbiddal, biztos tudsz róla mesélni a lányoknak is. Hajrá :)
2016. dec. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!