Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért nincs még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nincs még barátom? Nekem miért nem jön össze?

Figyelt kérdés

Persze tudom, hogy nem vagyok elkésve, de a környezetemben egyre több ember találja meg a szerelmet, én pedig továbbra is egyedül vagyok.

Néhány hónap múlva 17 éves leszek, sokak szerint szép vagyok, nőies testalkattal. Egy elit gimnáziumban vagyok jó tanuló, a bátyám 4 évvel idősebb nálam, az ő haverjaival is jól kijövök, nem vagyok félénk, bulizni is eljárok havonta legalább egyszer. Olyankor persze táncolok/beszélgetek fiúkkal, de aztán a buli után valahogy "elfelejtenek" írni, akik igazán bejönnek. Rám mindig csak olyan srác hajt, aki nekem nem jön be. Túl magasak lennének az elvárásaim? Mi lehet a baj?



2017. jan. 1. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mik az elvárásaid?
2017. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
magas elvárás lehet esetleg a kisugárzásod nem győzi meg őket annyira hogy józanul is írjanak neked
2017. jan. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egyszer te rájuk írni. Senki nem sértődne meg.
2017. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tényleg nem vagy elkésve semmivel sem, majd jön a megfelelő személy. :)

Mi lehet a baj?A kisugárzásod pl, bár nem ismerünk így nem tudunk mit írni, pláne, hogy a rossz szokásaidat, tulajdonságaidat sem említed.Az elvárásokkal is lehetnek gondok.Na de mik az elvárásaid?Egyébként csak úgy nem igazán lehet erre mit írni, ha az ember nem ismer és még csak nem is beszélgetett veled.

2017. jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát szeretném azt hinni, hogy elég jó vagyok az intelligens, jóképűnek mondható fiúknak :D ezt értem nagy elvárás alatt, mert az eddigi tapasztalat azt mutatja, hogy nem igazán érdeklem őket hosszú távon. A kisugárzásommal szerintem nincs baj, szinte minden társaságban elfogadnak (szeretnek) És volt hogy próbáltam én írni, beszélgettünk is egy ideig, aztán alábbhagyott az én lelkesedésem is...
2017. jan. 1. 21:46
 6/11 anonim válasza:
Saját magamon tapasztaltam hogy vannak olyan időszakok amikor az ember megszakad se talál senkit jelen esetben engem is kerülnek de ha türelmesen vársz csak lesz valaki aki felfigyel rád :)
2017. jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskeres..

Ez nem én vagyok, de az elvárásaidat olvasva eszembe jutott ez a kérdés.

2017. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet nem tetszel nekik.. Barati tarsasagban nem a kulso a mervado hanem a szemelyiseg.. Kozeli ismeroseid velrmenye meg nem nagyon szamit, mert nyilvan nem fog megserteni teged.
2017. jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a baj, hogy neked olyan pasik kellenének akik inteligensek, jóképűek és hosszú távra terveznek. Sok inteligens pasi, sok jóképű pasi és sok olyan is akik hosszú távra terveznek. Csak az a baj, hogy az inteligens, hosszútávra tervezőből van sokkal több, nem pedig a jóképűvel párosodó típusból. Esetedben szerintem az a gond, hogy a külső nálad alapvető és ha ez nincs meg akkor az a srác már nem kell. Engedj az elvárásokból, ne jóképű legyen a fő cél hanem másik kettő. Sok sikert!

18F

2017. jan. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha esetleg van kedved ismerkedni, és nem zavar a korkülönbség, írj nyugodtan.

F23

2017. jan. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!