Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a lenti információ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lenti információk alapján nagyon furcsa vagyok? Ezek miatt nem találom a lelkitársam?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok. Decemberben töltöttem be a 18-at, 181 centiméter vagyok és 70 kilogramm. Barna berasztázott hajam van és zöld szemem.

Szeretem az alternatív, indie, elvont techno zenét. A mai popért nem rajongok, de bulikban meghallgatom őket. Szeretek szórakozni járni, táncolni, nyáron túrázom és fesztiválokra járok. Általában mindig a társaság közepén állok, sokat beszélek, és mindig felhívom magamra a figyelmet. Párszor megpróbálkoztam színészkedéssel, de nem ragadott meg eléggé, hogy ezzel foglalkozzak a jövőben, meg talán nem is vagyok elég tehetséges. Háromszor, négyszer léphettem fel nagy színpadon. Inkább írni szeretek: drámákat, verseket. Meg olvasni is imádom őket, lehet klisés vagyok, de József Attila versei állnak a legközelebb hozzám, meg KAF. Színházba is gyakran járok. Minden a művészethez tartozik, érdekel engem. Filozófia könyveket is gyakran veszek a kezembe.

Állatvédő vagyok, három éve nem eszem húst, és nem is hordok állati bőrből készült ruhákat. Van egy dalmatám, Dexter, akit úgy tisztelek, mintha családtag lenne.

Szeretem, hogy furcsa vagyok, nem tartozok a tucat közé, és hogy szidnak az emberek a másságom miatt. Mert így legalább nem olvadok be a tömegbe.

Mozgássérült, rákos gyerekkel önkénteskedtem sokat, játszodtam velük, adományt gyűjtöttem nekik. Már lassan három éve dolgozom ingyen egy egyesületnek. Végzős diák vagyok, és ez a munka megragadt, valami hasonlóval szeretnék foglalkozni, így továbbtanulásképpen pszichológiára és/vagy gyógypedagógiára adom be a jelentkezésem.

Sportként úszom és yogázom, meg versenyszerűen poizok (foszforeszkáló lámpákat, égő pálcákat forgatok), és contact juggling-ozom (a lényeg, hogy mindig hozzáérek a labdához, de a trükk szerint néha úgy nézz ki mintha a levegőben lebegne).

Eddig még nem sikerült megtalálnom azt a lányt, aki nem csak fizikailag, hanem lelkileg is ki tud elégíteni. Keresem a nagy őt a világban.



2016. dec. 30. 21:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy nem cigarettázom, vagyis már nem, mert leszoktam róla, és nagyon szeretek új nyelveket megtanulni, jelenleg öt nyelven beszélek folyékonyan, az anyanyelvemet is beleértve.
2016. dec. 30. 22:00
 2/10 Rani014 válasza:

Lehet hogy azáltal hogy ennyire céltudatos és "más" vagy,a lányok félnek attól hogy nem felelnek meg az elvárásoknak ezért lehet meg sem próbálnak kezdeményezni.

Válogatós vagy?

2016. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hihi. Én tudom ki vagy. Nekem nagyon bejössz.😀😀😍😍😍😂😂😂
2016. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza lehet. De amúgy szerintem ez így nagyon rendben van, kevés az ennyire művelt fiatal és ezt én azért is tudom értékelni mert színészetet tanulok és írogatok. De a sok jó mellett mindig van sok rossz is és ezt eléggé lefelejtetted. Az meg hogy "furcsa" vagy jujjj inkább használd azt hogy "egyedi"
2016. dec. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hasonlo lany vagyok,ram sem ragadnak a pasik:D Bar engem elso ranezesre mindig felszines,buta libanak neznek,mert eleg hangos vagyok.

Sok sikert neked,egyszer biztosan talalsz egy normalis baratnot.

2016. dec. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon szimpi vagy.

Ha nem találod a lelki társad biztos nem azért mert "fura" vagy.

2016. dec. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Rossz tulajdonság? Nem tudom kezelni, hogy az édesanyám tavaly karácsonykor elhunyt, és füvezem is néha. Meg néha a hátam mögött nőcsábásznak neveznek. Lehet van alapja, mert valóban vannak lányok, akik tetszenek, és akikkel létesítek szexuális kapcsolatot (csak olyannal, aki szintén vevők rá, és már volt része aktusban, mert szerelem nélkül senkit sem fosztanék meg az ártatlanságától), de egyik sem fogott meg eléggé ahhoz, hogy lekössem magam mellettük. Lényegében lenni kell egy döntő külső és egy döntő belső tulajdonságnak, ahhoz hogy tetszedjen a lány, és ez mindig változó, tehát telt, vékony, magas, alacsony, szőke, barna, ez nálam nem mérvadó, minden típusból fel tudok figyelni hölgyekre, de mégis hiányik belőlük valami. Azokat a lányokat sem szeretem, akik elém vetik magukat, és könyörögnek, hogy kezdjek velük valamit, jobban esik, ha küzdenem kell a figyelméért, nem kapom meg rögtön az első csettintésnél.

Szóval ez a probléma velem, el lehet hordani bárminek, de azt ne vessétek a szememre, hogy nem tisztelem a hölgyeket, mert ez nem igaz, mert soha senkit nem kényszerítenék olyansmire, amit nem akar, és senkit nem bántanék szándékosan.

2016. dec. 31. 10:27
 8/10 Rani014 válasza:
Mindenkinek kell egy bizonyos "plusz" aminek meg kell lennie egy adott személyben.De az is lehet hogy ennyi hobbi és tanulmány mellett nem jut idő a szerelmi életedre nem tudsz mélyebb kapcsolatot kialakítani.
2016. dec. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia! Az előbb írtam ki én is egy hasonló kérdést, valaki belinkelte alá a te kérdésed, és megnyugodtam, hogy vannak még így mások is :) Azt vettem észre, hogy a határozott és céltudatos lányok megijesztik a fiúkat, de ezek szerint vannak kivételek! Köszönöm hogy létezel :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskeres..

2017. jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy furcsa :)

Tetszik, hogy muvelt vagy es hogy szereted a nyelveket...

Keves az ilyen fiu...

2017. jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!