Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdjek ismerkedni vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek ismerkedni vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác a sulimban, ő végzős, én tizenegyedikes vagyok. Nagyon tetszik nekem, de még csak egyszer beszéltem vele, azt is facebookon, mert megdicsértem őket, amiért jók voltak a szalagavatón (csakhogy valami indokkal ráírjak :D). Néha azt hiszem, hogy én is tetszek neki, mert ahányszor látom, akár sulin kívül is, néha azért rám pillant, de persze ez az is lehet, hogy csak azt nézi, hogy én bámulom-e őt, mint valami őrült :D Mert ha viszont tetszenék neki, akkor már ő is rám írt volna, nem? Szóval, szerintetek ő is észrevett engem, vagy inkább hagyjam ezt az egészet?

2017. jan. 13. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Senkinek semmi fogalma nem lesz efelől, egy dolgot tud mondani mindenki csak más szavakkal, próbáld meg és kiderűl, szuper ezt megbeszéltük sok sikert!

Írjál rá, mondd hogy megismernéd, mert szimpatikusnak véled vagy lépj odahozzá.

2017. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne írj rá fb.-on hogy "szia, szimpi vagy, van kedved beszélni?" inkább a suliban keress olyan lehetőségeket mikor beszélni tudtok. Legalábbis én ezt tenném.
2017. jan. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!