Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek elkapáltam magam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elkapáltam magam?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok. És én valahogy kihagytam a csajozós részét ennek tini korszaknak, és mostanában rá ébredtem arra hogy lassan végzek a középiskolával és igaz hogy nyolcadikban még a középsuliban is próbálkoztam néhány lánynál de mind visszautasított és nem is foglalkoztam ezzel a témával sokat igazság szerint.


De valahogy az utóbbi fél évben elkezdtem "felnőni" és egyre inkább úgy érzem hogy szükségem lenne valakire de sajnos még nem sikerült normális barátságot sem ki alakítanom egy lánnyal, nem hogy kapcsolatot....


Akárhányszor próbálkoztam egy lánynál mindig az volt hogy:

1.Nem tetszettem neki.

2.Nem voltam esélytelen de nem voltam az "esete" a lánynak.

3.Vagy éppen olyan lányt fogtam ki aki nagyon lelki sérült volt és képtelen volt megbízni egy srácban. (Egy apró észrevétel: Ezek a lányok voltak a legszebbek. Ilyet tapasztalt már más is vagy csak én? ).

4.A lány leszbikus volt.

5.Vagy éppen volt barátja.


Persze volt már olyanra is példa hogy én bejöttem egy lánynak, de nekem ő nem és ezért el utasítottam de hát szerintem egy igazi kapcsolatnak csak úgy jönni kell ösztönösen... Én nem hiszek abban hogy "Majd ki alakul".

Ha nincs semmi vonzalom vagy legalább szimpátia elsőre akkor abból nem lesz kapcsolat vagy ha lesz is akkor biztos hogy nem lesz tartós, véleményem szerint. Nálam ez így működik.


Szóval, így hogy már kicsit kifejtettem a dolgokat, azt szeretném meg kérdezni hogy szerintetek így hogy kb semmi tapasztalatom nincs az ellenkező nem képviselőivel lesz e esélyem párt találni a közel jövőben?


Én attól tartok a leginkább hogy ahogy ki kerülök az iskolából és egyedül fogok élni, még nehezebb dolgom lesz. Mivel a barátaimhoz nem fogok közel lakni így még társaságom sem lesz akikkel eljárhatnék pl:fesztiválokra vagy ilyesmi. Mondjuk amúgy sem járok bulizni mivel ezek a mostani bulik egyszerűen nem az én világom.


Én sokkal szívesebben fogok eljárni könyvtárakba, múzeumokba, műemlékekhez, kávézókba.


Nekem inkább ez a világom...És hát kezdem úgy érezni hogy a mai világban ilyen tulajdonságokkal nem lesz sok esélyem. És gondolom felesleges megjegyeznem de azért leírom hogy minél tisztábban átláthassátok a dolgot, a külsőm sem olyan mint amilyenre mostanában a lányok vágynak.


U.I: Sajnálom ha egy kicsit gyászos hangvételűre sikerült a leírás, nem sajnáltatni akarom magam.



2017. jan. 18. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Valamikor el kell kezdeni. :D Itt az idő, nem baj ha elutasítanak, nem nagy dolog.
2017. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
a leszbikuson most is röhögök xdxd
2017. jan. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hűha...nem csodálkoznék, ha csak szimplán elment volna a kedved a csajozástól, kb a visszautasítás minden formája meg volt, tény hogy egy másfajta értékrendet képviselsz, ami nem "trendi" mostanában, de szerintem maradtak még hozzád hasonló lányok és nem kell csak azért felszedned valakit, mert már itt az ideje
2017. jan. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi sincs még veszve. Egyetlen dolgot kell tudnod, hogy soha nem szabad feladni. Sok kudarcban lesz részed, de csak azokból tud tanulni az ember. Tehát újra és újra meg kell próbálni. És közben figyelni, hogy hol rontod el.
2017. jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!