Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiús stílusú lányoknak csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiús stílusú lányoknak csak a lányos fiúk jönnek be? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és nagyon bejönnek a fiúsabb stílusú lányok, de sajnos kevés ilyen lány él a környéken ahol lakom, és akik meg ilyenek azoknak vagy az ilyen fiúk jönnek be:


[link]


Vagy leszbikusok.


Szerintetek van esélyem egy fiús lánynál úgy hogy nem ilyen csajos fiú vagyok hanem normális férfias külsőm van?


Csak hogy tisztábban lássátok a dolgot a fiús stílusú lányok alatt az ilyen lányokat értem:


[link]


Jó persze nem pontosan ilyeneket, a más hajviselet vagy másabb öltözködés az nem probléma, csak magára a stílusra próbáltam utalni ezzel a képpel.



2017. jan. 20. 09:30
1 2
 1/18 anonim válasza:
96%
Nyugi, abszolút van esélyed. Nekem sokáig az volt a problémám, hogy igazán férfias fiúkat nem érdekeltem.
2017. jan. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Ez hülyeség. :)

Ismerek egy lányt, aki pont úgy néz ki, mint a mellékelt képen a csaj, és a macsók jönnek be neki.

2017. jan. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát azért macsónak nem mondanám magam :D De a mellékelt képen szereplő fiúktól nagyon messze állok, öltözködésemben is és az arcomat tekintve is :D
2017. jan. 20. 10:04
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én elég fiús vagyok, de nem a lányos fiúk tetszenek:D Mondjuk nálam a fiússág nem az öltözködésben jelenik meg elsősorban, mondjuk az öltözködésemre se lehet azt mondani hogy lányos. Na mindegy, a lényeg az, hogy van esélyed, biztos nem én vagyok az egyetlen ilyen, szóval kitartást:D
2017. jan. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi gond ha bejönnek neked a fiús lányok. Simán meg tudod találni a partnered, mert ez fordítva is igaz.


Én is találtam egy fiús lányt:

[link]

2017. jan. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%

Nem biztos, hogy leszbikus.

Nem minden leszbikus fiús, ez egy hülye elgondolás.

2017. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Egy szóval sem mondtam hogy miden leszbikus fiús.


És nem értem hogy miért írtad az hogy "Nem biztos, hogy leszbikus".


Mivel azokról a lányokról akikről tudom hogy leszbikusok, azokról 100 százalékosan biztosra tudom mivel megmondták nekem hogy azok. És nyíltan felvállalják mindenki előtt. És csak hogy félre értés ne essék, leszögezném hogy nincs ezzel semmi problémám.

2017. jan. 20. 15:25
 8/18 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon remélem,hogy a képen látható "fiuk"senkinek nem tetszenek:D. Egyébként én is fiús lány vagyok és én maksz rosszul lennék tőlük.
2017. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hehe. :D Pedig amúgy nagyon sok lánynak tetszenek. :D
2017. jan. 20. 18:33
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
K-pooop<3*.*
2017. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!