Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés
Van egy kiszemeltem. Az ismerőseim ezt tudják is. Ma kiderült, hogy az egyik ismerősöm ráírt a csajra, és el is mondta hogy tetszik nekem. De nem mutatott semmit, kisatírozta az egész beszélgetést. Csak annyi látszott hogy "aranyos :). köszi hogy írtál." Idegesít, hogy csak ennyit írt, ha meg megkérdezem hogy mi a többi üzenet nem mondja el. Azt mondja, hogy "Majd menj oda hozzá a suliba". Facebookon én meg nem akarok ráírni, hogy "Szia, beszéltél xy-al? Ha igen, légyszíves meg tudnád mutatni, hogy mit írt?". Mit csináljak?

2017. ápr. 15. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj ha az ismerősöd, aki beszélt vele azt mondja, hogy menj oda hozzá, akkor menj oda. Ha nem bírna a csaj vagy ilyesmi akkor azt talán megmondta volna, vagy máskülönben nem túl kedves ismerős. Szóval csak bátran!
2017. ápr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írd meg mi lett az eredmény.
2017. ápr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!