Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kell ez nekem vagy nem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell ez nekem vagy nem? Segítségemre tudok dönteni! 😣 többi lent! Rövid sztori

Figyelt kérdés
Sziasztok ! 15 éves lány vagyok magántanuló. 5.-től lettem magantanuló ,most 9.-es kellene legyek, de buktam sajnos depresszió miatt ( életem egy szörnyű időszaka ). Most 8.- os vagyok. Regen nem tanultan,mndig halasztottam stb...most már rendesen tanulok sztem koromhoz képest értelmes vagyok (nemondó azt h érett vagyok mert nagyon sokat hulyulok 😆) Sok ismerősöm van ,de csak 2 igazi barátnom van. Eddig eletemben egyszer voltam szerelmes (nagy csalódás volt hosszú sztori ) . Soha nem volt baratom. Pedig szerettem volna . De egy idő utánár úgy ereztem h nem is kell,majd ha úgy alakul lesz egy. Régebben nagyon introverált voltam ,most is 3gy kicsit az vagyok...velem egykorú fiúval Pl nem tudnék normálisan beszélni 😂😀piros lennék mint retek 😅😅. Nos A szuleim Nem Élnek Együtt,MEG kiskoromban Mentek szet. Apámat nem.láttam vagy 9 éve, de nem is szeretném,mert úgy gondolom h egy nagyon szemet alak. Anyum rengeteget dolgozik szinte éjjel nappal. Aalig Beszélunk egymással. Nagyon magányos szoktam lenni , és ezért is szeretnék egy barátot, de egyben félek is egy kapcsolattol. Félek attól h nem alakulnak jól a dolgok, félek amiatt h nem fog szeretni, nem.leszek elég jó stb...nem.tudom h akarok e barátot vagy sem. Nem.tudok dönteni. Pedig szeretnék. Azt sem tudom h hol ismerkedjek hiszen nem járok suliba. Az önbizalmam nagyon alacsony, csúnyának érzem magam ,nem vagyok kövér vagy ilyesmi , csak kb folyton nyomott ,rossz kedvem van és hát ez meglatszik az arcomon. Valaki adna tanácsot? Kell nekem pasi vagy nem? ??Hogyan legyek kevésbé magányos? Hol tudnék fiúkkal barátkozni? ?A válaszokat előre is köszönöm

2016. dec. 2. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
15 évesen szerintem még nem muszály hogy legyen pasid. De ha beszélgetsz valakivel attól elmúlhat a magányossághoz. Fiúkkal bárhol ismerkedhetsz akár itt is, ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan 15f
2016. dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha felsz a csalodastol az nem baj de ha emiatt nem is probalsz meg egy kapcsolatot az mar igen, persze benne van h nem fog mukodni de akkor majd kihevered es lesz masik. Ebben a korban viszont ne ez legyen a legnagyobb problemad, szerezz meg baratokat ha mar nem jarsz suliba (ami am szerintem nem tul jo mert igy nagyon megnehezited az ismerkedesi lehetosegeid)es erezd jol magad, tanulj es elj minnel teljesebb eletet.
2016. dec. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
hát figyelj szerintem ilyen személyiséggel és múlttal elég kevesen fogadnának el kapásból fel tudok sorolni 3 indokot amiért egy lennél azok közül akiket szabályosan kerülök... szóval ha barátot akarsz nem lesz könnyű dolgod lehetsz akármilyen szép is
2016. dec. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

KELLENI ne kelljen pasi, csak akkor legyen ha szereted és nem csak divatból tartanád. De szerintem amíg egy ilyen kérdés felmerül benned, nem biztos, hogy érett vagy egy kapcsolatra, de ki tudja...

15F

2016. dec. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem barátot és ne párt keress egyelőre, növeld a baráti köröd, ismerkedj meg új emberekkel, menj el közös programokra velük. Ha ez már megvan és jól érzed magad a saját bőrödben, akkor keress párt :)
2016. dec. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na te jó ég! Hát elég sz...r helyzetben vagy. Tudod a kis gyerekeket azért iratják oviba, hogy ott socializálódjon. Vagyis ott tanul meg társaságban viselkedni, ott szerez magának elősször barátokat. Ez a folyamat elengedhetet.enül fontos egy egészséges személyiség kifelylődéséhez. Ha magántanuló vagy és sehova sem jársz, akkor nehezen fogsz ismerkedni. 15 évesen járhatnál valamilyen szakkörre. Eljárhatnál különféle előadásokra, kiállításra... A helyzet az, hogy én kiskoromban félárva lettem. Az anyum csak este járt haza. Nem volt ideje foglalkozni velem. De én iskolába jártam. De mivel csunya az arcom kiközösítettek. Kész pokol volt az iskola számomra. A gyerekek, sőtt a tanárok is nagyon gonoszak tudnak lenni. Tulajdonképpen nekem is hasonló a sorsom, csak én úgy is magányos voltam, hogy 40 osztálytárs vett körül. Ha szép vagy könnyen fogsz ismerkedni, csak nyitottabbnak kell lenned. És nagyon vigyázz az emberek előszeretettel használják ki naiv, tapasztalatlan társaikat. Vigyázz a fiúkkal! Ebben a korban csak a sz...x jár a fejükben. Ne engedd hogy megfektessenek! Ha hagyod magad csak le...urváznak, nem fognak tisztelni. De a lényeg: mozdulj ki otthonról! És ne legyél ennyire bizonytalan! Nem túl vonzó tulajdonság az, amikor azt se tudod mit akarsz.
2016. dec. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem vágom amikor valaki igy gondolkodik. akarjak barátot vagy ne? nem mindegy hogy akarsz e? ez nem ugy müködik hogy eldöntöd hgy mostanól akarsz barátot és két hét mulva már van barátod. ismerkedj, hogy legyen sok ismerösöd, és akkor nem leszel magányos. ha meg találkozol valakivel aki tetszik majd eldöntöd akarsz e vele járni
2016. dec. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Uramisten ! Így utólag olvasva azt amit írtam...hát elég primitívnek tűnök. Pedig nem vagyok az. Komolyzenet hallgatok, olvasok. DE valóban nagyon bizonytalan vagyok, kb mindenben. A boltban is kb fel órát állok a polc előtt , mert nem tudom h melyik csokit válasszam. Rajottem h én nem pasit akarok , hanem csak egy fiú barátot,akiben megbizhatok és tényleg csak barátok vagyunk. Köszönöm a válaszokat.

+jártam óvodába

+járok színjátszó körre

+és szeretnék sakk-körre is beitatkozni

2016. dec. 4. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!