Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez most egy elég zs@* helyzet....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most egy elég zs@* helyzet. Valakinek van valami meglátása, tanácsa? (Először nem tűnik majd nagy problémának de ha tovább olvassátok, rájöttök, hogy ez nekem elég rossz ez így) 15/F

Figyelt kérdés

Szóval új suliba mentem. Olyan suliba ami tele van lányokkal. Nagyon megörültem, hogy ennyi csajjal leszek körülvéve (milyen meglepő) de akad utt egy kisebb bökenő. Az, hogy ilyen nagyon nyomorék pasi osztálytársaim vannak és most én vagyok a legjobb pasi az osztályban (persze van szebb, okosabb, kedvesebb nálam, de más értékek nagyon kompenzálják őket pl: nagyon okos, de bűn ronda, nagyon kedves, de eszméletlen sötét stb...). És bár az egész suli tele van csajokkal én csak olyan csajoknak jövök be akik az osztálytársaim lesznek majd. És ott mindenki-mindenkinek a barátnője szóval ha valakit elutasítok akkor fent áll a valószinüsége, hogy milyen "bunko" leszek. A másik probléma az, hogy én eddig nagyon antiszoc voltam. De most nagyon jól érzem magam, nem egész nap otthon vagyok, vannak barátaim stb... és most ha valakivel összejövök akkor a többiekkel már nem leszek annyira jóban. Meg alapból ha tök véletlenül félre értettem a jelzéseket (ami nem valószinű, de ott van rá az esély) akkor értitek, feszült lesz a hangulat. Az meg a másik, hogy lehet, hogy összejövünk és valamilyen oknál fogva szakìtunk akkor.... hát értitek.... nem véletlenül van ne randizz osztálytársal szabály....

Remélem már értitek, hogy mi a probléma! :D

Valami meglátás, tanács, bármi?



2017. jún. 21. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy vállalod ezeknek a kockázatát vagy nem osztálytárssal kell járni.
2017. jún. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%

A kérdésben a válasz.

Nem randizunk osztálytársal.

Ennyi.

2017. jún. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon nyomorék pasi osztálytársaim vannak és most én vagyok a legjobb pasi az osztályban"

Ha ilyen szerény vagy nem sok normális lány fog irántad érdeklődni..:D

2017. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

1. Házinyúlra nem lövünk

2. Ha elfogadsz egy tippet, ne szállj el magadtól mert így lehet a legjobban pofára esni

3. A barátok is fontosak

19/f és tapasztalatból beszélek

2017. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3#

Amúgy igen, pont ezen gondolkodtam. Nem tünök egy picit beképzeltnek? Hááá, szerintem nem!

2017. jún. 21. 20:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Először is: MINDIG van náladnál jobb. Olyan nincs hogy "én vagyok a legjobb pasi". Hadd indokoljam meg: mégha te is lennél a legjobb,egy idő után nem fogod fejleszteni magad,így lejjebb és lejjebb "csúszol" és már nem leszel annyira értékes,mint hiszed,ekkor pedig már beképzeltséggé alakul mind az,ami eddig ömbizalom volt.

"Házi nyúlra nem lövük" ez ostobaság (szerintem),de te tudod mit akarsz.

"és most ha valakivel összejövök akkor a többiekkel már nem leszek annyira jóban." -miért is? Legalábbis nekem sosem voltak ilyen gondjaim,hogy elhanyagoltam volna valakit,csak mert kapcsolatban voltam.

Ha pedig nem mégsem akarsz az osztályból válogatni,akkor ott az egész iskola,hisz azt írtad:"Olyan suliba ami tele van lányokkal."

Remélem segítettem.

2017. jún. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!