Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy lányra mindennap rá írjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányra mindennap rá írjak facebook-on vagy ne mert az túl nyomulósnak nézz ki a lány oldaláról, ha nem akkor milyen idő közönként írjak rá egy lányra?

Figyelt kérdés
Nos azért a kategóriát is nézzük egy normális okos helyi lányra mert itt is számíthat a kategória ,mert vannak normális ,okos ,szép lányok ,meg vannak a szépek közt is buta,r*ibanc,nem értelmes lányok is ,mert van egy lány aki tetszik nekem ,és helyi közel van ,de nem tudom ,hogy pontosan mindennap rá írjak vagy ha nem akkor milyen időközönként írjak rá,még pedig azért lenne ez olyan fontos mert úgyse tudnék vele túl sokszor beszélni ,max 1-2 hetente bulikba mivel nem egy suliba járok én szakis vagyok ,ő meg gimis ,és a szakközépbe ahova járok ott is ugyanolyan buta,neveletlen,,ri*bancok vannak mit ugye fentébb is írtam meg csi*cska lányok olyan lány meg nekem nem kel,nekem szép,okos,normális lány kel ,és én minnél hamarabb fel akarom szedni magamnak ha nem is őt igazándiból több csaj is tetszik a gimiből ,de az akiről írok az a legjobban minnél hamarabb kéne onnan egy csaj ,mert már 1 éve ki van szemelve egy pár ,és ha csak 1-2 hetente talizhatnék az egyik csajjal akkor félek hosszú idő is lenne fel szedni ,ezért van szükségem a face-ra ,hogy minnél hamarabb fel szedjem ,nos milyen idő közönként írogassak rá ,persze azt is tudom ,hogy ezt helyzet is adja??

2018. jan. 11. 22:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%
Hűha. Több dologba is beleköthetnék, de ami a leginkább szemet szúrt, az a "kel". A kell-t kettő l-el írjuk. Bocsi, ezt muszáj volt leírnom. Amúgy meg. Hova rohansz?
2018. jan. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Te lány! Miért vagy nekem olyan szimpi? :D
2018. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Hát például nekem most tetszik valaki. Nem csak külsőre, belsőre is, sőt nálam inkább az számít. Én naponta ráírok. Én személy szerint hiányt érzek ha nem írok. Szerintem ahogy jólesik. De amúgy tényleg mi ilyen sürgős? nem hiszem hogy ha sürgősre próbálod venni olyan sikeres lesz.
2018. jan. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Úgy látszik már semmit nem lehet írni a kérdésbe ,ha valaki párkapcsolatról tesz fel kérdést mert normális választ alig ha kap csak ,a sok sértést ,mi a baj az ,hogy leírtam a tény az iskolámban lévő csajokról ,hogy milyenek vagy az ,hogy tanácsot akarok kérni ,hogy pontosan milyen idő közönként írjak rá egy csajra mert ezt nem tudom ,mert nem akarom azt se ,hogy aztán a csaj azt higgye le se sz*arom szinte ,de azt se ,hogy túlságosan nyomuljak ,az lehet ez a gond ,hogy nem tudok valamit és fel tettem egy kérdést ,mert ti biztos tudjátok ,és úgy vagytok biztos vele ,hogy ti tökéletesek vagytok hát pedig nem ti sem vagytok a csajozás istenei ,gondolkoztam is rajta ,hogy a kérdéshez oda írom ,hogy nem tudom ezt ne bántsatok ,de ha meg oda írom aztán meg még több ember jött volna ócsárolni meg bunkóskodni ,de az is meg fordult a fejembe ,hogy 10 évesek vagytok akik csak tróllkodnak és semmi közötök sincs a Tini Párkapcsolatok témájához ,amilyen kérdést csak meg láttok abba azonnal bele bunkoskodtok ,nem értem meg ,hogy a gyakori kérdések oldala az ilyet miért nem bannolja ki máris a gyakori kérdésekről?!
2018. jan. 11. 23:16
 5/19 A kérdező kommentje:
#3 neked az előző komment nem szól csak az első két válaszolónak ,igen nos kéne még egy pár válasz ,hogy meg tudjam más ,hogyan gondolja egyébként még nem is ismerem a csajt!
2018. jan. 11. 23:18
 6/19 A kérdező kommentje:
De arra is kíváncsi vagyok ,hogy most milyen idő közönként írjak meg arra is ,hogyha most addig amíg nem ismerem nem írnék rá ,hanem ha egyszer talizok vele ,az első tali után milyen időnként írjak rá ,meg arra is ,hogyha már nem az első talin vagyunk túl azután milyen gyakran írjak rá ,ezt a talit nem úgy értem ,hogy kihívjuk egymást hanem az első talit arra értettem mikor meg ismerem a többi talit meg pl arra ha az utcán talizok vele ,vagy ha megyek buliba és ő is ott lesz és ott talizok vele meg stb stb!?
2018. jan. 11. 23:21
 7/19 anonim ***** válasza:
Neked meg mi bajod? Senki nem bántott, leírtam a véleményem. Miért vagy te ilyen érzékeny? Nem kell ám mindenen felkapni a vizet.
2018. jan. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
86%

Abban biztos vagyok, hogy számodra a facebook inkább hátrányt jelentene, mintsem előnyt.


Ilyen írásképpel rendelkező egyént egy igényesebb lány (amilyen 'kategóriát' te keresel) igazából még szóra sem kellene méltasson, de az a minimum, hogy rövid távon el fog tőled köszönni.


Az összetett mondatoknak megvan a szépsége, de te kicsit túlzásokba esel. A mondataidnak nincs se füle - se farka.


Nagyon vicces, hogy "buta, neveletlen, r_bancok"-nak tartasz sok lányt, holott az első két jelző rád teljes bizonyossággal illik.


Azt is tudom, hogy nem fogsz ezen elgondolkodni, sőt még belém is fogsz kötni, de ezzel is csak azt fogod igazolni, hogy egy éretlen sutyerák vagy.

2018. jan. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

Hát ha nekem lenne pasim, akkor nem várnám el, de örülnék neki.

15/L

2018. jan. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én erre csak annyit írok ,hogy azt hiába írtam ,hogy csi*cska meg ilyenek ez egy web oldal csak ,és azt egyszerűen nem tudtam máshogy kifejezni ,mert az hülyeség lett volna lány előtt nem beszélnék így az írásképemmel meg semmi baj életbe jobban fogalmazok ,és max talán ha igaz 1-2 hibát vétettem
2018. jan. 11. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!