Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hogyan lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehet feldolgozni azt, hogy egyedül kell majd leélni az életet?

Figyelt kérdés
Mik azok az elfoglaltságok, amik enyhítik ezt a fájdalmat? (Alkoholon kívül).
2018. márc. 19. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
a macskák :D
2018. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A macskák önzőek. :D
2018. márc. 19. 19:48
 3/13 anonim ***** válasza:

Na most: hogyha tudod, hogy egyedül fogod leélni az életedet, mert nincs párod és már átléptél egy bizonyos életkort, akkor kétlem, hogy ez a kérdés a tini párkapcsolatokba tartozik, ha pedig tini vagy, akkor honnan tudnád, hogy egyedül fogod leélni az életedet?

De egyébként a sportolás és a tévézés enyhíti a fájdalmadat, meg keress magadnak valami hobbit, pl. olvass, írj, köss, énekelj, táncolj.

2018. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Éld az életet normálisan, egyszer akaratlanul is találni fogsz egy társat.
2018. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2018. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Megtanulsz egyedül is boldognak lenni, nekem működik egyenlőre. :D
2018. márc. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy, vehetsz kutyát, macskát, lehet akármilyen hobbid, de ezek egy ember szeretetét úgysem tudják pótolni, legalábbis én így gondolom. De ki hogy..
2018. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek: tiniként túl korai ezt eldönteni. Nem tudom, mi az oka az egyedüllétednek, egy keserű kikosarazás és csalódás, vagy esetleg csúnyának érzed Magad vagy beteg vagy. Nincs olyan élethelyzet, ami kőbe vésné azt, hogy egyedül kell leélned az életedet.


Minden reggel látok egy szerelmespárt. Egymás kezét fogva közlekednek. Nem fiatalok. Nem szépek. Csámpásak, alacsonyak, arcra is csúnyák, kövérkések mindketten. Olyan szeretettel és tisztelettel bánnak egymással, hogy megirigyli tőlük az ember! Kedvesen, egymásra odafigyelve beszélgetnek, és még akkor is türelmesen bánnak a másikkal, amikor látszik rajtuk, hogy fáradtak.


Szóval nem kell feladni.


De addig is, míg Rád talál az, akivel egymásnak vagytok rendelve: találj valamit, amit élvezel, akkor is, ha eleinte nem vagy jó benne. Programozás, tánc, filmkritikák írása, állatgondozás, túrázás, bármi. Ha egészséges vagy, az például marhára megdobja az ember életkedvét.


A meditáció megadhatja a nyugalmat, lelki békét, vagy legalábbis enyhíthet a nyugtalanságon. Nem kell mindenféle keleti spirituális hókuszpókuszra gondolni. Egyszerűen az ember megtanulja irányítani a gondolatait, és ha azok beakadnak egy rossz vágányra, és folyton ugyanazokat a negatív dolgokat ismétlik, akkor az ember le tudja állítani és átterelni valami pozitívabbra, ami segít kikecmeregni a gödörből.


Olvass sokat. Addig is egy másik világban tartózkodsz, nem a saját fájdalmas valóságodban.


Ha nem fájdalmat érzel, hanem dühöt, akkor énekelj. Nekem annyira rossz hangom van, hogy ha dühös és frusztrált vagyok és mindent le akarok rombolni magam körül és büntetni akarom a világot, akkor énekelek. Hangosan és gátlástalanul. Nagyjából két percen belül úgyis elröhögöm magam.


Örülök, hogy nem az alkoholt választod. Erős és méltóságteljes emberre vall.

2018. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sport és karrier. Ezekkel embereket is ismerhetsz meg, és simán lehet párod.
2018. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mivel a valaszolok mind eletben vannak igy mi nem tudhatjuk a pontos valasz a kerdesedre, de kerdezz meg egy halottat aki eğedul elte le az eletet es kerj tolle tanacsot!
2018. márc. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!