Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hogyan lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehet feldolgozni azt, hogy egyedül kell majd leélni az életet?

Figyelt kérdés
Mik azok az elfoglaltságok, amik enyhítik ezt a fájdalmat? (Alkoholon kívül).
2018. márc. 19. 19:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Biztosan nem kell majd egyedül leélned. Zsák a foltját előbb-utóbb megtalálja, csak türelmesnek kell lenni és nem szabad feladni. Visszahúzódó, kevésbé szép lányként én sem hiszem, hogy a sors a közeljövőben mellém sodorja a társamat, de azért bizakodom, hogyha éveket is kell várnom, meg fogja érni.
2018. márc. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én pl csúnyának érzem magam, és érdemtelennek egy kapcsolatra, persze vágyok rá, de szerintem nem lesz senkim :/ xd
2018. márc. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Abból, hogy ebbe a kategóriába írtad ki a kérdést, arra következtetek, hogy még tini vagy, ami azt jelenti, hogy nem tudhatod, hogy egyedül fogsz-e maradni. Nekem például semmiféle kapcsolatom nem volt amíg az egyetem el nem kezdődött (sőt, gimiben mindenki csúnyának tartott, mindenki kigúnyolt). Mikor elkerültem egyetemre, volt valakim, de az sem igazi kapcsolat volt, csak egy bunkó, aki mindig hitegetett. Én is úgy gondoltam, hogy ezek után örökre egyedül leszek, de képeld, nem, találtam valakit. Szóval sosem tudhatod...
2018. márc. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!