Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálok rosszul? 16+ os...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul? 16+ os lányok mi kell nektek?

Figyelt kérdés

Milyen az ideális fiú?

Talán a temperamentumomat nem szívlelik a velem egykorúak?Mindig olyanoknak tetszem aki nekem nem tetszik.Sokszor az idősebb lányoknak is tetszem 1-3 evvel idosebbekbeknek.

De lanyokbam vannak a "csúcskategóriásak" nagy szép meg okos na ők valahogy mindig olxan furan valasztanak es mindig olyanokat akik "műmájerek" vay idosebbek.En igyekszem ahogy csak bírom de valamiert sztem nem vagyok nepszeru a lanyok koreben.Arra gondoltam h lehet h irigyek,lehet h tul kicsik meg es nem tudjak megkulonboztetni a férfit a gyerektől,talán tavar titeket a magabiztossag?

Szerintem lehet h en vagyok túl jó és nem tudjak magukat velem elkepzelni illetve kicsi ah onbecsulesuk.

Zavar titeket ha nagyon rámenős a srac?Nem ugyertem h meg akar dongetni egybol hanem pl találkoztok szemedbe néz es moslyog rad,szexyin koszon és kerdezget es 15 mondaton belul elhív randira.

Mert ilyen vagyok én de eleve keves ember tetszik meg nekem akihez meg odamegyek "ajtóstúl" az meg visszautasít.

Pedig ugytudom h a csajok szeretik a céltudatos ramenos fiukat...

Én:

-Magabiztos vagyok

-Kigyurt vagyok

-Allitolag helyes (anyám,rokonok stb melegek is mondjak meg srácok de lányoktol soha egy dicseret sem jön)

-gazdag vagyok(mind saját mind szülői pénz részét képeti az ingosságsimnak)

-nagy a pénszem de ezt sajnos egy lánynak e tudom mutogatni :(

(Amugy mit szolnatok ha a sracnsk aki bejon latnatok a pénszie sziluettjét?Undorító vagy szexy?)

-Nagyon sajátos humorom van általában nayon kevesen ertik meg es megkevesebben a lanyok

-Visszajelzésekből tudom hogy okos vagyok


Hibáim:

Nincsenek tul jo ruahim tiszta de nem a dragabb fajtabol valóak csak par 1000 vsgy 10000 gorintoask szoval mennyire fontos a ruha?

Elég pattanádos és miteszeres az arcom (Ez nagyon zavaró???)


Ehhez a leghasonlóbb:


[link]



Tehát mit néztek egy sracon?


2018. márc. 19. 22:44
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:

Ellenkezoleg,inkabb nyugodt.

Teljesen jóvuton járok.

Nem volt hulyeswg kiirni ide a kerdest.

2018. márc. 22. 20:22
 42/46 anonim ***** válasza:

pfu ez most pont a jó kérdés, pont egy ilyet akartam megválaszolni..

számomra nagyon komplex az "ideális személy" (nem kell fiúnak lennie, laza és nyitott vagyok)

nagyon nagyon röviden: legyen "elvont"..

hosszabban: legyen művész lélek (akármit csinálhat csak művészet legyen)

legyen hosszabb haja, rövid hajat nem bírom

legyen vékony

legyen nálam magasabb (162 cm-t nem nehéz felül múlni)

ne csak szexet akarjon..

..tényleg meg akarjon ismerni, lehessenek vele olyan pillanataim mikor csak fekszünk sötétben, hangulatvilágítással, háttérben megy a zene mi csak szívogatunk és társalgunk az élet dolgairól

ami nagyon fontos, hogy ne legyen "tömeg" az öltözködési stílusa, bár egy ilyen fiúnak nem hinném hogy az lenne..

legyenek mély gondolatai, ha elmegyünk moziba ne csak ilyen semmitmondó vígjátékokat akarjon nézni

legyen nagyon nagyon bolond C:

mint már említettem, legyen laza, de ne primitív és egy szinten legyen kifinomult

ami szintén nagyon fontos: ha azt meri mondani nekem, hogy dobjam ki a festékes cuccaimat és a festéket kosznak tekinti, őt fogom kib4szni...

kb ennyi, kifejezetten helyesnek nem kell lennie, mindenkinek meg van a maga szépsége c:

2018. márc. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

Milyen festék?

En nagyon muveszinek tartom magam.

Sztem jol mglennénk ha te is megfelelsz az én ideálomnak :D.

Mar írtam privit majd folytassuk ott!

2018. márc. 23. 07:14
 44/46 anonim ***** válasza:
100%

Na kedves kérdező, ha már így rákérdeztél akkor elmondom mit értem el

angol és németet remekül beszélem

izmos és sportos vagyok

gimnazista

dolgozom a suli mellett

tudok egyszerűbb programokat írni

ja és nem vagyok egy beképzelt egoista, aki a szülei pénzével vág fel :D

2018. márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
get rekt,nibba
2018. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:

A németet még nem beszélem olyan jól...

Nem vágtam fel a szuleim penzevel.

Azt irtam h tamogatnak,de en is jarok dolgozni.

Ugyes vagy így tovább.

2018. márc. 23. 18:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!