Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Menő hobbik, amik vonzzák a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menő hobbik, amik vonzzák a csajokat?

Figyelt kérdés
2018. márc. 24. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Testépítés.
2018. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Pénzcsinálas 😂😂
2018. márc. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Zene

Látványos extrém sport


Személyszerint nekem a matek-fizikában jártás egyének is szimpatikusak, illetve aki komolyzenével foglalkozik, de ezzel nem teszel szert nagy rajongó táborra.


Cross motorral vagy gitárral valószínűbb.

2018. márc. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A gitározás nem az 1930-as években jött be a csajoknak, most meg a DJ-k, a rapperek, meg az elektronikus zene?
2018. márc. 24. 20:50
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Igazából az, amelyiket a legjobban szeret csinálni. Na, attól lesz vonzó.
2018. márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Igaza van az utolsónak: a hobbi lesz vonzó a szeretett sráctól, nem a srác a hobbitól.
2018. márc. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem gitárosként nincsenek nagy problémáim párkeresés terén,pedig nem vagyok egy szép gyerek. A nők szeretik a művészeket. Zenészeket,festőket,írókat,költőket,fotósokat stb. A sport is jó,de idősebb korodra már nem tudsz vele hódítani.

A gitár pedig olyan hogy sose fog kimenni a divatból.

Az ilyen rappet meg technot meg DJ-ket felejtsd el,csak lejáratod magad. Gombokat nyomogatni a majom is tud. Raphez se kell tehetség,az az a tipikus műfaj mikor hangszeren nem tudsz játszani, énekhangod sincs,de sztár akarsz lenni.

2018. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

De eleve butaság megtanulni játszani valamin vagy költőnek állni ha csak a csajok miatt csinálnád.. Add önmagad,azzal hódíts.

Én se azzal kezdem az ismerkedést hogy van zenekarom,gyere koncertre.

Magadért szeressen a lány,ne azért mert hú de menő dolgot csinálsz

2018. márc. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Lovaglás!
2018. márc. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

Igaza van az előttem lévőknek, nem a hobbi a lényeg, hanem az, hogy szereti-e..

Szeretik a lányok ha le tudod őket nyűgözni valamivel, főként azzal, ahogyan csinálod!

2018. márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!